Parki trampolin zyskują w ostatnim czasie niemałą sławę. Ich obecność można zaobserwować już w większości dużych miast w Polsce. Wiele tego typu obiektów jest ze sobą powiązanych. To trochę podobnie jak duże sieci handlowe, które mają swoje hipermarkety bądź mniejsze podmioty w wielu mniejszych i większych miastach.

Wrocławskie parki trampolin

We Wrocławiu zlokalizowane są aż trzy tego typu obiekty, które znajdują się w różnych miejscach miasta. Park Trampolin JumpWorld Wrocław, GOjump Park Trampolin oraz Jump Hall Park Trampolin Wrocław. W tych trzech miejscach mogą szukać atrakcji ci, którzy uwielbiają skakać. Jednak, który z nich wybrać? Każdy z parków trampolin oferuje wiele ciekawych atrakcji, aby zachęcić wszystkich ciekawych do odwiedzin.

Park Trampolin JumpWorld Wrocław

Park ten przygotował dla odwiedzających aż osiem różnych atrakcji. Jest arena główna, strefa basketu, basen z gąbkami, strefa akrobatyczna, strefa siatkówki, strefa dodgeball, jumplina oraz gladiatorzy. Każda ze stref oferuje swoim użytkownikom przestrzeń do skakania, ale także – jak np. w przypadku basketu – kosz do koszykówki! Co więcej, park JumpWorld poza ofertą dla osób indywidualnych, posiada bogatą ofertę dodatkową. A konkretnie? Zajęcia zorganizowane z jumpfitnessu, ofertę dla grup, w tym również wycieczek szkolnych, ale także istnieje możliwość organizacji niecodziennej lekcji wf! To wszystko? Oczywiście, że nie! Do tego jeszcze jumpschool, akrobatyka powietrzna na szarfach, czy wyskokowe urodziny!

GoJump Park Trampolin

GoJump, to kolejna propozycja dla miłośników skakania. GoJump obecne jest we Wrocławiu, w Krakowie oraz w Bielsku Białej. GoJump oferuje oczywiście wejścia indywidualne, a oprócz nich także zajęcia zorganizowane. Zapisać się można na parkour, wspinaczkę, funjump, akrobatykę, akrobatykę powietrzną, gimnastykę, fitness na trampolinach, board masters, trening zdrowotny czy zajęcia ogólnorozwojowe. Oprócz tego istnieje również możliwość zorganizowania na terenie parku niezapomnianych urodzin.

JumpHall Park Trampolin Wrocław

To kolejne miejsce, w którym i ci mali i ci duzi mają możliwość skocznego szaleństwa! Co więcej, JumpHall to pierwszy wrocławski park trampolin. Znajduje się w nim aż sześć stref do skakania, które znajdują się na powierzchni 1500 m². Również w tym parku oferta jest bardzo szeroka. Organizowane są zajęcia jump fitness, akrobatyka, parkour, tricking, gimnastyka oraz dodgeball. Oczywiście, tak jak u poprzedników tak i w JumpHall istnieje możliwość urządzenia imprezy urodzinowej dla naszego malucha.

Który wybrać?

Wybór jest ciężki. Jeśli chodzi o zajęcia zorganizowane, to oferta poszczególnych parków wygląda dość podobnie i stale jest uzupełniana o nowe atrakcje. Również oferta urodzinowa znajduje się w każdym miejscu, a różnice? To cena oraz pakiet, który wybierzemy a razem z nim szczegółowe atrakcje. Jeśli chodzi o ofertę indywidualną, to chyba najlepiej odwiedzić i samemu zdecydować gdzie podoba nam się najbardziej!