Wrocław zamieszkiwany był przez wiele osób, w tym także tych o różnej obyczajowości, niejednokrotnie związanej z ich narodowością.

Miasto na przestrzeni wieków przyciągało różnych, dając barwną panoramę. Jednak, jak mówi przysłowie: tam, gdzie jest bogactwo, tam jest też łajdactwo. Czy ma ono zastosowanie także we Wrocławiu? Właśnie na to pytanie chce odpowiedzieć spacer „Wolna miłość we Wrocławiu”, który odbędzie się 17 grudnia 2017 roku.

Organizator

Wydarzenie organizuje Przewodnik po Wrocławiu Wrocman. Spacer w wesołej atmosferze ma zaprezentować jego uczestnikom wiele interesujących, także pikantnych historii, które wydarzyły się w mieście dość dawno i całkiem niedawno. Wobec tego spacer przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Dla kogo ?

Wiele interesujących historii czeka na uczestników tego wydarzenia, dlatego to nie lada gratka dla osób chcących zapoznać się bliżej z Wrocławiem, ale także od tej strony, której nie znajdziemy w popularnych przewodnikach. Spacer „Wolna miłość we Wrocławiu” porusza różnorodną tematykę związaną z miastem, a także bliżej prezentuje kulturę oraz obyczaje w dawnym Wrocławiu, co pozwala uczestnikom na porównanie ich z obecnie panującymi normami.

Uczestnictwo w wycieczce „Wolna miłość we Wrocławiu” będzie doskonałym uzupełnieniem obecnie posiadanej wiedzy o Wrocławiu zarówno przez mieszkańców miasta, jak i przez turystów, którzy chcą udać się na inny niż wszystkie spacer. Czy Wrocław był grzeczny, a może grzeszny? Warto przekonać się podczas tego wydarzenia.

Cena spaceru: 10 zł.

Czas trwania: ok. 2 godziny.

Ze względu na komfort zwiedzania liczba miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia udziału w spacerze należy wysyłać do dnia 15.12.17 r. mailowo na adres biuro_wrocman@wp.pl, podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila należy koniecznie wpisać „Miłość 17.12.”.

W dniu 16 i 17 grudnia informację o wolnych miejscach można pozyskać wysyłając sms na nr telefonu: 609020106.

Spacer będzie zaczynał się przy Kolumnie Milenijnej na Placu Katedralnym, a zakończy w Rynku. Zbiórka grupy o godz. 15.55.