Lubisz pływać? W takim przypadku Aquapark Wrocław to dobry kierunek. To nowoczesne, wielofunkcyjne centrum sportowo-rekreacyjne, w którym dla odwiedzających przygotowano wiele świetnych atrakcji. Tu nie będziesz się nudzić!

 

We wrocławskim aquaparku przygotowano wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu – zarówno na dni bardziej pochmurne i deszczowe, jak i na te słoneczne. Przez długi czas w stolicy Dolnego Śląska nie było żadnego aquaparku. Budowę rozpoczęto w 2005 roku, natomiast zakończyła się ona w 2008 roku. Od tego czasu aquapark jest ochoczo odwiedzany przez mieszkańców Wrocławia oraz przyjeżdżających tu turystów.

Co ciekawego czeka we wrocławskim aquaparku?

Do dyspozycji są tutaj między innymi baseny pływackie i zewnętrzne, basen sportowy, strefa rekreacyjna z wysokimi zjeżdżalniami zapewniającymi mnóstwo frajdy, „leniwa rzeka”, zatoka dla dzieci, jacuzzi, ponadto działa strefa wellness i Spa z saunami, łaźniami i masażami wodnymi. Można też skorzystać z siłowni dla dzieci, fitness, restauracji, kawiarenki i bistro.

 

Na terenie aquaparku również można urządzać aquaurodziny przeznaczone dla najmłodszych – to kapitalny pomysł na świętowanie w stylu innym niż wszystkie. Dostępna jest też akademia pływania dla najmłodszych. Dzieci od 12. roku życia muszą przebywać na terenie aquaparku pod opieką osób dorosłych. Aquapark jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.

 

Godziny otwarcia Aquapark Wrocław:

  • baseny rekreacyjne otwarte przez cały tydzień od 8:00 do 23:00, kasy wejściowe czynne do godziny 22:40
  • basen sportowy otwarty przez cały tydzień od 5:40 do 23”00, kasy wejściowe czynne do godz. 22:20
  • saunarium otwarte przez cały tydzień od 9:00 do 23:00, kasy wejściowe czynne do godziny 22:40
  • fitness czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 23:00, w soboty i niedziele od 8:00 do 21:00

 

Cennik:

  • bilet normalny: 19 złotych (1 godzina), 32 złote (3 godziny), 49 złotych (cały dzień)
  • bilet ulgowy: 17 złotych (1 godzina), 28 złotych (3 godziny), 39 złotych (cały dzień)
  • bilet rodzinny: 70 złotych (3 godziny), 110 złotych (cały dzień)

Wrocławski Park Wodny S.A., ul. Borowska 99, 50-558 Wrocław

Strona internetowa: http://aquapark.wroc.pl/