Centrum Handlowe Wroclavia, które powstało na miejscu dawnego Dworca Autobusowego PKS we Wrocławiu, działa już od kilku tygodni i przyciąga wielu amatorów zakupów. Teraz dla odwiedzających przygotowano dodatkowe świąteczne atrakcje!

Już na początku grudnia Centrum Handlowe Wroclavia przebrało się w świąteczne światełka – odwiedzają centrum mogą dzięki temu wprowadzić się w wyjątkową, świąteczną atmosferę. Motywem przewodnim iluminacji jest piękno zimowego lasu pełnego szronu i śniegu. Przed centrum stanęła również pięknie przyozdobiona choinka. Warto też zwrócić uwagę na iluminację z rowerami, którą możemy zobaczyć od skrzyżowania ulic Borowskiej i Dyrekcyjnej. Oprócz efektownego oświetlenia na gości centrum czekają również inne atrakcje i specjalne wydarzenia.

Atrakcje dla najmłodszych

W Centrum Handlowym Wroclavia organizowane będą różne atrakcje dla najmłodszych. Na uwagę zasługują między innymi mikołajkowe warsztaty twórcze, podczas których pod okiem artystów dzieci będą wykonywać różne ozdoby takie jak bombki choinkowe czy bałwanki, które mogą być wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskich. Dostępne będą również różne zadania z konkursami dla najmłodszych.

W dniu 16 grudnia z kolei planuje się specjalne wydarzenie w strefie Grand Kitchen położonej na poziomie +2. W świąteczną atmosferę odwiedzających wprowadzi Beata Śniechowska – ambasadorka tej strefy.

Doskonałe miejsce na świąteczne zakupy

Centrum Handlowe Wroclavia to również doskonałe miejsce na zakupy świąteczne razem z bliskimi. Do dyspozycji mamy ponad 180 różnych sklepów, które oferują między innymi biżuterię, odzież, artykuł do domu, kosmetyki. Możemy znaleźć w nich wiele pomysłów na prezenty. Ciekawą propozycją jest również karta upominkowa Wroclavii, dzięki której obdarowana osoba może zrobić zakupy we wszystkich butikach znajdujących się na terenie centrum.

Aby zakupy były łatwiejsze, Centrum Handlowe Wroclavia otwarte jest w dniach 21-23 grudnia w godzinach od 9:00 do 22:00.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Centrum Handlowego Wroclavia pod adresem: http://wroclavia.pl/.