Wrocław ma dla najmłodszych wiele interesujących atrakcji. Wśród nich znajdują się także liczne koncerty. W najbliższą niedzielę, 17 grudnia 2017 roku, na koncert „10 lat Małych Instrumentów” zaprasza wrocławski Impart. Dlaczego warto się na niego wybrać?

Wyjątkowe instrumentalne wynalazki są specjalnością zespołu Małe Instrumentu już od lat. Zespół ma na swoim koncie 10 wydanych płyt i znany jest nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach europejskich. Zaskakuje swoją publiczność wyjątkowymi muzycznymi kreacjami i nietypowymi aranżacjami z wykorzystaniem instrumentów innych niż wszystkie

Jubileuszowy koncert

17 grudnia 2017 roku zespół będzie świętował swój jubileusz. Podczas koncertu „10 lat Małych Instrumentów” będziemy mogli posłuchać pełnej gamy przebojów, między innymi muzykę filmową, improwizacje, kompozycje Chopina i Morricone, które tworzone są na unikatowe instrumenty, które powstają również jako samoróbki. Niektóre z nich ro również nietypowe instrumenty, które są bardzo rzadko używane i praktycznie nieznane szerszej publiczności.

Jak mówi Paweł Romańczuk, założyciel i lider zespołu: „Małe Instrumenty można rozumieć jako ideę uprawiania muzyki w wyszukany sposób. – Naszą muzykę tworzymy za pomocą nietypowych rozwiązań instrumentalnych – hasło „małe” oznacza niewielki gabaryt, ale również pewną oryginalność, marginalność, odkrywczość i innowacyjność”.

W ciągu swojej dziesięcioletniej podróży muzycznej zespół Małe Instrumenty brał udział w kilkudziesięciu wspaniałych projektach. Romańczuk wskazuje, że: „Trudno jest pokazać jednego wieczoru, wszystko, co wydarzyło się w Małych Instrumentach. Wybierając kilkanaście utworów z całej historii zespołu, chcemy przedstawić jak najszerszy horyzont naszej estetyki muzycznej”.

W trakcie wydarzenia będziemy mogli posłuchać nie tylko muzyki, ale również zobaczyć wyjątkowe projekcje wideo oraz zdjęcia, które będą dopełnieniem opowieści o historii oraz twórczości zespołu.

10 lat Małych Instrumentów – jubileuszowy koncert w Imparcie

17 grudnia 2017, godzina 19:00

Cennik:

Bilety ulgowe – 10 złotych

Bilety normalne – 15 złotych

Impart

Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław