Joga cieszy się popularnością również w Polsce. Teraz wrocławianie mają wyjątkową okazję do tego, aby poćwiczyć różne asany w akompaniamencie muzyki w Studiu BWA. To idealny wybór dla tych poszukujących równowagi przed świętami Bożego Narodzenia!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a razem z nimi przygotowujemy się również do przywitania nowego roku. Z tej okazji warto zwolnić i zrelaksować się, aby przygotować się na to, co nas czeka. Z doskonałą propozycją wychodzi Studio BWA we Wrocławiu, które zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wyjątkowej sesji jogi.

Dla kogo jest ta propozycja

Sesja jogi prowadzona będzie przez Gukę – Gosię Proć, która jest wrocławianką mieszkającą na co dzień w Zurychu, gdzie pracuje jako instruktorka jogi. Dla uczestników sesji przygotowała aż 90-minutowe zajęcia, które będą pomagały nie tylko w odpoczynku i relaksie, ale również będą okazją do oczyszczenia się, koncentracji oraz rozliczenia z minionym rokiem.

Muzykę do wydarzenia przygotował Wojtek Furmaniak (#odcinka). Stworzona przez niego nietuzinkowa warstwa dźwiękowa wprowadzi uczestników sesji nastrój kontemplacji. Wojtek Furmaniak znany jest między innymi jako współautor warstwy dźwiękowej wystawy „Meerschmerz – może współdzielne”, autor muzyki do filmu „Korzeń”, członek kolektywu Food Think Tank. Pracuje również jako DJ. #odcinka to jego autorskie działanie muzyczne w galerii Studio – stanowi odpowiedź na świat bodźców, pełen telefonów, mediów społecznościowych.

Zatem jeśli szukasz okazji do wyciszenia się i do relaksu przed świętami, warto skorzystać z tej propozycji. Jest ona skierowana również do osób, które nie miały nigdy wcześniej styczności z jogą – dzięki temu może być to kapitalny sposób na bliższe zapoznanie się z tą aktywnością.

Na zajęcia należy zabrać ze sobą własną matę. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wstęp wolny, zapisy pod adresem: k.sega@bwa.wroc.pl. W tytule prosimy wpisać: Świąteczna równowaga.

Świąteczna równowaga – sesja jogi przy muzyce w Studio BWA Wrocław

19 grudnia 2017, godzina 19:00

Galeria Studio BWA Wrocław

Ruska 46a/301 (3 piętro), 50-079 Wrocław