Uwielbiasz karaoke? A może jeszcze nigdy nie bawiłeś się w śpiewanie do podkładu muzycznego? We Wrocławiu do dyspozycji mamy wiele miejsc, w których możemy znaleźć karaoke. Gdzie warto się wybrać?

 

Karaoke przywędrowało do nas z Japonii – w tym kraju to bardzo popularna forma rozrywki, z której korzystają przede wszystkim osoby młode. Karaoke polega na śpiewaniu do podkładu muzycznego ze znanych przebojów – bez warstwy wokalnej. Śpiewający może widzieć wtedy tekst na ekranie telewizora, monitora albo projektora.

 

W karaoke możemy bawić się nie w domu, na przykład na komputerze czy z użyciem konsoli do gier, ale również możemy wybrać się na imprezę karaoke do baru albo pubu. We Wrocławiu także do dyspozycji mamy miejsca, w których czeka na nas karaoke. Gdzie warto się wybrać?

 

Carpe Diem, ul. Wita Stwosza 16

Wieczorki karaoke organizowane są między innymi we wrocławskim klubie Carpe Diem. Odbywają się we wtorki – wstęp jest bezpłatny.

 

Klub Na Jatkach, ul. św. Elżbiety 3/4

Kolejne miejsce, w którym możemy pobawić się w karaoke we Wrocławiu, to Klub Na Jatkach. Karaoke ma miejsce w czwartek – organizowane są wtedy także specjalne promocje.

Afera, Pasaż Niepolda, ul. Ruska 51

Pośpiewać można również w klubie Afera, gdzie wieczorki karaoke organizowane są w poniedziałki. Dla uczestników przyszykowano promocję pozwalającą na uzyskanie 50% zniżki w barze!

PRL, Rynek, Ratusz 10

W tym popularnym klubie karaoke organizowane jest w poniedziałki i wtorki. Można liczyć także na promocje przy barze.

 

Głuchy Telefon, Pasaż Niepolda, ul. Ruska 51

Zabawy odbywają się w każdy poniedziałek – w konkursie karaoke do wygrania jest również specjalna nagroda. Dla uczestników przygotowano zniżki przy barze.

 

Klub GAFA, Pasaż Niepolda, ul. Ruska 51

Karaoke organizowane jest w każdy czwartek. 10 pierwszych osób otrzymuje darmowe piwo!

 

Fuga Mundi Billiards Club & Pub, Pl. Grunwaldzki 12-14

W tym klubie wieczorki karaoke mają miejsce w każdą środę. Dla najlepszych wokalistów przygotowano nagrody. Wstęp jest wolny.

 

Sombrerro, ul. Świdnicka 12

Na dobrą zabawę karaoke możemy liczyć we wtorki. Wstęp wolny.

 

To tylko wybrane kluby we Wrocławiu, w których możemy bawić się w karaoke – jest ich więcej, dlatego warto sprawdzić oferty on-line. Karaoke to pomysł na fajną zabawę z przyjaciółmi nie tylko wtedy, gdy potrafimy śpiewać! W końcu chodzi o to, aby każdy miło spędził czas, a śpiewanie jest do tego świetną okazją. Sprawdź już teraz oferty karaoke we wrocławskich klubach i przygotuj się na niezapomnianą rozrywkę ze znajomymi!