W ten weekend są Święta Wielkanocne, czas raczej spędzany tradycyjnie z w rodzinnym gronie. Może jednak warto przemyśleć sprawę wspólnego świątecznego spaceru? Kilka miejsc na pewno można odwiedzić również w święta.

Atrakcje na weekend we Wrocławiu

 

Piątek 3 kwietnia

Wrocławski Bazar Smakoszy

Polecaliśmy już ostatnio, tym razem tylko może być lepiej, bo przecież święta to również czas ucztowania i próbowania smakołyków, przyrządzonych przez różnych członków rodziny. Wrocławski Bazar Smakoszy to miejsce, w którym bez trudu można znaleźć świetne i zdrowe składniki do zrobienia prawdziwych kulinarnych dzieł sztuki.

Sobota 4 kwietnia

Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Przed samymi świętami warto wybrać się na Stadion Miejski by zobaczyć, jak Śląsk Wrocław walczy o szczyt tabeli Ekstraklasy piłkarskiej. Przeciwnik nie jest łatwy, tym bardziej przyda się naszym piłkarzom dobry doping. Pewną zachętą może być także specjalna oferta cenowa, dzięki której bilety na mecz są sporo tańsze.

Niedziela 5 kwietnia

Ogród zoologiczny

Święta Wielkanocne spędzone na spacerze w zoo mogą być naprawdę przyjemnym urozmaiceniem celebrowania tych wspaniałych dni. Wrocławski ogród zoologiczny czynny jest normalnie, jeżeli pogoda dopisze można również odwiedzić Ogród Japoński. Warto rozważyć odwiedziny, bo po świętach bilety do zoo mają być w nowych, wyższych cenach.

Poniedziałek 6 kwietnia

Aquapark

Wszyscy ci, którzy boją się przybrania na wadze podczas świątecznego ucztowania, powinni rozważyć wizytę w Aquaparku, czynnym w ten dzień w swoich normalnych godzinach otwarcia. Przepłynięcie kilku długości basenu na pewno korzystnie wpłynie na poprawę samopoczucia. Ten dzień wszakże tradycyjnie kojarzony jest z wodą.