Stadion Wrocław to jedna z głównych atrakcji Wrocławia. Obiekt można zwiedzić z przewodnikiem, który nie tylko ciekawie opowiada, ale umożliwia także obejrzenie miejsc niedostępnych dla kibiców.

Stadion od podszewki

Zwiedzanie wrocławskiego stadionu z przewodnikiem to ponad godzinna wycieczka, która z całą pewnością zainteresuje nie tylko wiernych kibiców piłki nożnej. W czasie zwiedzania można wejść na murawę, obejrzeć trybuny, loże VIP, strefę biznesową, a także szatnie piłkarzy.
Zwiedzanie z przewodnikiem to atrakcja, z której mogą skorzystać grupy zorganizowane, liczące nie mniej niż piętnaście osób, warto jednak podkreślić, że nie muszą być to przedstawiciele konkretnej instytucji czy organizacji, oprowadzanie może zamówić także grupa przyjaciół lub znajomych.
Zwiedzanie odbywa się przez cały rok, siedem dni w tygodniu, od godz. 9.00 do 18.00, warto jednak zadbać o wcześniejszą rezerwację, której można dokonać telefonicznie lub meilowo – jest to gwarancja bezproblemowej realizacji przedsięwzięcia. Istnieje także możliwość zwiedzania obiektu z przewodnikiem bez wcześniejszej rezerwacji od poniedziałku do piątku, od godz. 11.00 do 14.00 – wejście o każdej pełnej godzinie.
Na stadion można wejść przez bramę A od al. Śląskiej, a także przez bramy przy ul. Królewieckiej oraz Lotniczej. Czas przebywania na stadionie jest nieograniczony (osoby zwiedzające mogą znajdować się w obrębie obiektu do momentu zamknięcia, czyli do godz. 18.00, z wyłączeniem czasu, w których odbywają się imprezy sportowe).

Zdecydowanie bardziej atrakcyjne jest zwiedzanie Stadionu Wrocław z przewodnikiem – jest to doskonała propozycja dla każdego, kto chce poznać najskrytsze zakamarki Stadionu Wrocław, czyli miejsca niedostępne na co dzień dla kibiców. W zależności od indywidualnych oczekiwań można zwiedzić m.in. strefę VIP, szatnie piłkarzy czy też miejsce przeznaczone dla dziennikarzy.
Trasy tematyczne uzgadniane są wcześniej, zazwyczaj podczas rezerwacji. Organizator otrzymuje informację o trasie zwiedzania drogą meilową.
Miejscem spotkania grupy i przewodnika jest recepcja Spółki Wrocław 2012, poziom 0, wejście W1.