Każde dziecko, bez względu na wiek, lubi parki rozrywki. Nawet dorośli, gdy jest taka możliwość chętnie korzystają ze znajdujących się w nim atrakcji. Wrocławska Arena Gigantów powstała jako wyśmienite miejsce zabaw dla dzieci, ale czy tylko dla dzieci?

Arena Gigantów we Wrocławiu zlokalizowana jest przy al. Śląskiej 1. Tak tak, to nie pomyłka, to ten sam adres pod który kieruje się każdy, kto chce dotrzeć na Stadion Miejski we Wrocławiu. Park rozrywki jest jednym z największych tego typu obiektów, a jego powierzchnia to 3840 m2!

Park dmuchańców

Wrocławska Arena Gigantów czasem utożsamiana jest z wielkim placem zabaw, w którym znajdują się same dmuchańce. To fakt, jest ich naprawdę dużo! Różnego rozmiaru, różnokolorowe, przyprawiają o radosny zawrót głowy niejednego odwiedzającego. Są też małe i duże zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami czy… ruchome połykacze dzieci! Wybór zamków do skakania oraz plac zabaw active center, przeszkody do pokonania czy miękka górka.

Dla każdego coś miłego!

Jedną z dmuchanych atrakcji jest podwodny świat, w którym króluje wielka ośmiornica oraz żarłoczny rekin. Natomiast miłośnicy zwierząt mają okazję pobawić się na farmie, wśród wiejskich zwierząt. Dla tych, którzy cenią sobie dziką przyrodę przygotowano dżunglę, w której króluje tygrys!

Atrakcje dla najmłodszych

Cały park dostosowany jest do potrzeb dzieci w różnym wieku, nawet tych najmłodszych, dla których dostosowano strefę malucha. Milusińscy mogą bawić się na dostosowanym do ich możliwości dmuchańcu. Urozmaiceniem jest połykacz dzieci, za którym ukryta jest mini zjeżdżalnia oraz basen z tak lubianymi kolorowymi piłeczkami, a także zamek do skakania oraz niewielki plac zabaw. Zaletą jest to, że całość konstrukcji umożliwia czuwanie rodziców i pomoc, gdy dziecko będzie tego potrzebować.

Giga gry

To atrakcja dla nieco większych gości. Strefa gry jest wyjątkowa, a swoimi gabarytami w niczym nie przypomina klasycznych planszówek. Można zagrać w ogromnego chińczyka, warcaby czy w klasy. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Dla miłośników logiki przygotowano ogromną planszę sudoku, a także sporych rozmiarów grę w kółko i krzyżyk. Można także zagrać w grę sprawdzającą pamięć- memory.

Coś specjalnego

Oczywiście to nie koniec atrakcji dla najmłodszych. Czasem trafić można na szczególne wydarzenia, a wraz z nimi zabawy z animatorem, różnego rodzaju pokazy, tańce, muzyka i wiele, wiele innych. Nie brakuje również atrakcji dla miłośników makijażu, ponieważ jedną z atrakcji specjalnych jest malowanie twarzy. Bardzo lubiane przez najmłodszych są kreatywne warsztaty czy wielkie bańki mydlane.

Coś dla starszych

Arena Gigantów jest wyjątkowa jeszcze z innego względu. Otóż to jedno z niewielu takich miejsc, w którym bawić mogą się również dorośli. Mogą oni korzystać ze 100-metrowego toru z przeszkodami, a także aż z 8 dość stromych zjeżdżalni. Tor został zorganizowany w taki sposób, że umożliwia wyścigi parami. Specjalnie dla dorosłych przygotowano również mega piłkarzyki, zmiatacz rodeo czy tor wyścigowy.

Garstka informacji

Dodajmy jeszcze, że Arena Gigantów czynna jest każdego dnia od 10 do 20. Szczegółowe informacje, w tym aktualny cennik, znaleźć można na stronie internetowej arenagigantow.pl