Wrocław to miasto, które słynie z tego, że na brak atrakcji nie można narzekać. Bez względu na wiek. I młody i stary, znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Tym razem przyglądniemy się wyjątkowej atrakcji, jaka czeka na najmłodszych mieszkańców oraz turystów w stolicy Dolnego Śląska.

Balonowe show

Dzieci uwielbiają balony. To fakt. Wspaniałe, różnokolorowe, te mniejsze i większe, o różnych kształtach, napełnione powietrzem lub helem, bez różnicy. Balony kochają wszyscy. Już w najbliższy weekend, a dokładnie 14 grudnia, we Wrocławiu będzie można uczestniczyć w wyjątkowym spektaklu, w którym główną rolę odgrywać będą – balony!

Funny Balls Show

Już w piątek, 14 grudnia o godz. 10.00, 16.45 oraz 18.30 w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się niezwykłe, interaktywne widowisko! Będzie – balonowo i kolorowo! Spektakl opowiada o przygodach króla Szarla oraz księżniczki Szarlotty. Nie zabraknie również latającego smoka! Zamek, wokół którego rozgrywać się będzie akcja jest oczywiście- balonowy! Ale nie tylko zamek, bo i prawie cała scenografia wykonana będzie z balonów różnego kształtu i wielkości. Będzie również balonowy wodospad. Kraina Balonoladnii zaprasza!

Co poza balonami?

W tej wyjątkowej scenerii osadzony został cały spektakl, a w nim sztuczki i triki cyrkowe, a także pokazy akrobatyczne i co najważniejsze – zabawy interaktywne, w których najmłodsi widzowie będą mogli aktywnie uczestniczyć! Nie będzie to nudny pokaz, lecz show, w którym widownia bierze czynny udział.

Na całe widowisko należy zarezerwować sobie ciut ponad godzinę, gdyż planowany czas spektaklu to 70 minut.

Organizatorem widowiska w Polsce jest agencja Pan Koncert. Bilety na spektakl można nabyć, korzystając ze strony internetowej agencji https://pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show/.  Balonowe show o godz. 18.30 to oferta skierowana głównie dla rodzin, zatem istnieje możliwość zakupu biletu rodzinnego. W przedstawieniu udział mogą brać także grupy zorganizowane, głównie to z myślą o nich przygotowano przedpołudniowe spektakle.