Wrocław jest miastem krasnali, to wie każdy. Ale już niedługo, bo 16. grudnia 2018 r. Wrocław opanują Elfy! O godzinie 17.00 rozpocznie się Parada Elfów!

Żeby uczestniczyć w tym niecodziennym wydarzeniu należy udać się na wrocławski Rynek Główny, a tam, tuż po zmierzchu, o godzinie 17.00 zrobi się wyjątkowo i bajkowo. Wrocławskie Elfy wyruszą na swoją wielką paradę. Każdy kto tylko zechce może wziąć udział w tym niezwykłym widowisku!

Program parady

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 17.00 przed budynkiem biblioteki, który mieści się na Rynku Głównym we Wrocławiu. Gdy korowód zostanie uformowany, wszyscy, elfowym krokiem wyruszą w drogę. Trasa, choć nie długa, będzie pełna śmiechu i radości. Elfy wraz z ludzkimi przyjaciółmi okrążą rynek. Ale to jeszcze nie koniec! Wręcz przeciwnie, wspólny przemarsz to dopiero początek Elfiej imprezy. Już o godzinie 19.00 rozpocznie się spektakl pt. „Elfia Przygoda w Fabryce Świętego Mikołaja”. Widowisko odbędzie się tuż pod wrocławską choinką. Po przedstawieniu, elfy zaproszą wszystkich swoich gości do wspólnego tańca.

Kogo spotkamy?

Poza Elfami, w wielkiej paradzie wezmą również udział wyjątkowi goście. Będzie pluszowy, czerwononosy renifer Rudolf, do którego będzie mógł przytulić się każdy maluch. Oczywiście, miejsce honorowe zajmować będą elfy, a wśród nich: Zadziorny Elf, Barwny Król, Wróżka, ale także Dzwoneczek czy Skrzydlaty Anioł oraz tańcząca Choinka! Będzie wesoło, kolorowo i wyjątkowo. Atmosfera zapowiada się iście bajkowa, przepełniona muzyką, tańcem, śpiewem i radością.

Wyjątkowe przedstawienie

Przedstawienie, które przygotowują dla nas Elfy będzie wyjątkowe i magiczne. W tym roku zaprezentowana zostanie historia laleczek-pozytywek, należących do elfów. Owe laleczki długi czas leżały sobie na strychu w Fabryce Świętego Mikołaja, ale już w niedzielę zostaną one odnalezione. Elfy zachwycą się ich wyjątkowością, delikatnością i pokażą laleczkom cudowny świat i życie w Fabryce Mikołaja. Ciekawi co jeszcze się wydarzy? Zapraszamy na wrocławski rynek już w najbliższą niedzielę!