Podczas tegorocznych ferii we Wrocławiu przygotowano bardzo bogatą ofertę dla najmłodszych. Atrakcji jest wiele. Miejskie Domy Kultury, ale także inne placówki, zadbały o to, by najmłodszym się nie nudziło, a oferta jest tak bogata, że nikt nie będzie się nudził! Dzisiaj przyglądniemy się nieco innym propozycjom na spędzenie ferii – co ciekawego czeka na lubiących aktywność?

Egurrola Dance Studio

To oferta dla tych, którzy kochają taniec. Na zajęcia można zapisać dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Są to półkolonie, a każdy z turnusów trwa 5 dni. Główną atrakcją i aktywnością będzie oczywiście taniec. Zajęcia taneczne odbywać się będą dwa razy dziennie, podczas których dzieci będą miały możliwość poznawać nowe style taneczne, kroki oraz uczyć się będą wyjątkowych i ciekawych choreografii. Podczas zajęć dzieci przygotowywać się będą do finałowego występu, który odbędzie się w ostatnim dniu turnusu. Oczywiście nie samym tańcem żyje człowiek, dlatego organizatorzy przewidzieli szereg dodatkowych atrakcji. Jakich? Wiele zależy od pogody, ale organizatorzy zdradzają, że będą warsztaty plastyczne, kino, łyżwy, sala zabaw… co jeszcze? Szczegółowy plan dnia zaprezentowany został na stronie internetowej Egurrola Dance Studio Wrocław.

Półkolonie sportowe, czyli Hasta La Vista

Sportowe półkolonie to oferta dla dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Będzie wesoło, sportowo i ciekawie! Podczas zajęć dzieci będa miały okazje poznać różne dyscypliny sportowe, czasem także te mniej znane. Będzie możliwość doskonalenia już posiadanych umiejętności, a przy tym będzie oczywiście bardzo dużo zabawy i radości w grupie rówieśników. Organizatorzy przewidują także różne wycieczki, a także zajęcia rozwojowo- edukacyjne, dzięki którym dzieci będą miały okazję lepiej się poznać. O tym, jakie atrakcje czekają na uczestników oraz jakie dyscypliny sportowe zostaną przybliżone przeczytać można na stronie internetowej organizatora.

Akademia piłkarska

Oczywiście nie mogło zabraknąć czegoś dla miłośników piłki nożnej. Akademia Piłkarska “Olimpic” zaprasza na półkolonie, podczas których oprócz treningów na dzieci czekać będzie sporo innych atrakcji. Zajęcia oraz treningi będą zróżnicowane i dopasowane do wieku uczestników.

Półkolonie akrobatyczne

To oferta przygotowana przez park trampolin GoJump we Wrocławiu. W półkoloniach udział mogą wziąć dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Dzieci oczywiście będą miały możliwość korzystając z wyjątkowych atrakcji parku trampolin. Będzie czas na zabawy dowolne, ale także zajęcia akrobatyczne w strefie akrobatycznej. Wszystkie zajęcia i ćwiczenia będą dostosowane do wieku i możliwości uczestników.