Wrocław jest miastem o bogatej historii i wielu wyjątkowych zabytkach, które można odwiedzić. Po całym dniu zwiedzania można jednak wybrać się do klubu i świetnie bawić się przez całą noc. Wrocław bowiem tętni życiem nie tylko w czasie dnia, ale również nocą. To właśnie wtedy turyści i lokalni mieszkańcy łączą się w klubach podczas wspólnej zabawy. Wrocławskie kluby cieszą się dużą popularnością i przyciągają wiele osób, nie tylko z Wrocławia. Przedstawiamy propozycje najlepszych z nich.

Gdzie na imprezę we Wrocławiu? Połącz świetną zabawę z komfortowym noclegiem

Bywanie we wrocławskich klubach to nie tylko domena lokalnych mieszkańców. Drzwi klubów są otwarte dla wszystkich, a to zachęca do spędzania tam niezapomnianego czasu również przez turystów. Wspaniała muzyka, zabawa ze znajomymi i poznawanie nowych ludzi mogą sprawić, że czas spędzony w klubie przedłuży się do samego rana. Okazuje się jednak, że nie wszyscy turyści decydują się na wyjścia na imprezę. Dlaczego? Ze względu na brak zapewnionego noclegu. Wrocław oferuje jednak wynajem apartamentów dla turystów, dzięki czemu mogą oni dowolnie zorganizować swój pobyt w tym pięknym mieście. Jest to niezwykle dużym ułatwieniem wówczas, gdy nie posiada się nikogo znajomego, u kogo można się zatrzymać. Nie należy się obawiać, ponieważ rezerwacja noclegu nie musi wiązać się z dużym wydatkiem, a ponadto wiele z apartamentów znajduje się w samym centrum Wrocławia. Stamtąd można szybko przemieszczać się z klubu do apartamentu – nawet pieszo. Co więcej, apartamenty przeznaczone są nie tylko dla par, ale również dla kilkuosobowych grup znajomych.

Gdzie na imprezę we Wrocławiu? Najlepsze kluby we Wrocławiu – nasze propozycje

Casa de la Musica

Casa de la Musica jest klubem w stylu kubańskim. To miejsce z latynoską muzyką, która w pełni oddaje klimat przedrewolucyjnej Kuby. Każda impreza w Casa de la Musica to gorączka niezapomnianych rytmów i wspaniałej atmosfery. Wśród trunków znajduje się ponad 300 rodzajów alkoholi – zarówno tych klasycznych, jak
i tropikalnych. Po tańcach na parkiecie warto wybrać się do umieszczonego na dworze ogródka letniego, w którym można posiedzieć pod klimatycznym zadaszeniem.

Domówka

Słowo ,,domówka” nie może kojarzyć się źle. Przypomina ono bowiem swobodną atmosferę i dobrą zabawę w gronie najlepszych znajomych. Tak też jest również
w przypadku Domówki, czyli klubu we Wrocławiu. To miejsce, do którego najchętniej przychodzą studenci, a to co je wyróżnia to tematyczne imprezy. Wystrój klubu przypomina przytulne mieszkanie, a to sprawia, że każdy czuje się tam jak we własnym domu. Ponadto, w Domówce można zorganizować zamknięte przyjęcie, dzięki specjalnym lożom przeznaczonym nawet dla 20 osób.

Mundo 71

Mundo 71 to doskonałe potwierdzenie żywotności Wrocławia. Jest to klub, w którym każdego dnia można bawić się do białego rana – wystarczy tylko przyjść. Kolorowe światła, świetne alkohole i zabawa w rytmach każdego rodzaju muzyki to cechy charakterystyczne tego miejsca. Mimo, że Mundo 71 przyciąga wiele osób, to dla każdego znajdzie się tam miejsce do tańca. Świetną zabawę zapewniają doskonali DJ-e, którzy sprawiają, że nogi same rwą się do tańca.

Antidotum

Aby zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego i wszelkich stresach potrzeba dobrego lekarstwa. We Wrocławiu jest nim Antidotum. Niepowtarzalny wystrój, duży wybór alkoholi i niesamowita atmosfera to główne walory tego klubu. To także doskonałe miejsce, aby zorganizować swój wieczór kawalerski/panieński, imprezę firmową, a także urodziny. Klub ten magnetyzuje i sprawia, że nieprędko chce się go opuścić.

Gdzie na imprezę we Wrocławiu? Macie swoje miejsca? Zaproponujcie je na FB!