Wrocławska firma Tatarek od 1988 roku jest liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek oraz automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych. Firma posiada szereg osiągnięć i rozwiązań, które uzyskały wiele nagród branżowych. Innowacyjne rozwiązania, solidne wykonanie i niezawodność to podstawowe cechy charakteryzujące produkty firmy Tatarek.

Systemy sterowania i automatyki Tatarek

RT-08OM GRAFIK - Optymalizator Mocy kominka TatarekTechnologia coraz pewniej wkracza w nasz domowy świat. Bez niej często nie wyobrażamy już sobie życia. Powierzamy jej takie proste, ale ważne zadania jak opuszczenie rolet po zmroku czy dostosowanie temperatury we wnętrzu do pogody na zewnątrz. Dzięki niej oszczędzamy czas, energie, często pieniądze, a także działamy ekologicznie. Automatyka zagościć może także w systemach grzewczych. Firma Tatarek oferuje nie tylko rozwiązania zwiększające komfort życia, ale i zapewniające bezpieczeństwo i spore oszczędności. Wśród dostępnych elementów automatyki grzewczej znaleźć można m.in.

Produkty pozwolą wyposażyć domową kotłownię oraz zainstalować kominek salonowy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Systemy sterowania i automatyka instytucji grzewczych to sprzęt, który wykorzystać można nie tylko w domach jednorodzinnych, ale też w siedzibach przedsiębiorstw.

Zasilacze Tatarek  – solidne i bezpieczne

Zasilacz Tatarek Polski zasilacz niezawodnyZasilacz sieciowy to sprzęt, który znajdzie miejsce w każdym domu. Zastępuje on baterie i akumulatory. Zasilacz sieciowy jest urządzeniem, które współpracuje z wieloma innymi sprzętami elektronicznymi m.in. odbiornikami radiowymi, monitorami do komputera, odtwarzaczami, lodówkami turystycznymi, telefonami, laptopami i innym sprzętem komputerowym. Potrzebne są one zarówno w domu, jak i w biurze, sklepie czy instytucji publicznej. W firmie Tatarek można zakupić najwyższej jakości zasilacze sieciowe, produkowane w Polsce. Najważniejsze zalety produktów to wieloletnia bezawaryjność i funkcjonalność. Z całą ofertą zasilaczy i pozostałymi produktami można zapoznać się na https://tatarek.com.pl/. Sklep Tatarek odwiedzić powinny również przedsiębiorstwa i osoby prywatne chcące zakupić przetwornice czy ładowarki. Marka od lat pozostaje polskim liderem w produkcji tego typu sprzętu.

Produkty firmy Tatarek zgodne z normami ISO

Zasilacze i elementy automatyki, które znajdują się w ofercie firmy Tatarak do nie tylko tej wysokiej jakości, ale i spełniające normy bezpieczeństwa narzucone przez Unię Europejską. Posiadają one certyfikaty CE oraz Certyfikat Jakości ISO 9001:2008. Wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów potwierdzają także prestiżowe nagrody przyznawane przez branże. Ich dużą zaletą jest niestosowanie planowego postarzania produktów, a także wykorzystywanie technologii bezołowiowej. Działania te mają zagwarantować wysokie bezpieczeństwo użytkownikom.

Dobre, bo Polskie

Firma Tatarek jest polskim producentem systemów i elementów instalacji grzewczych. Firma działa na terenie Wrocławia, produkty można jednak zakupić na terenie całej Polski i za granicą. Krajowa produkcja zasilaczy sieciowych i automatyki grzewczej pozwala zachować atrakcyjne ceny produktów, przy bardzo wysokiej jakości. Firma Tatarek posiada własny dział konstrukcyjny i badawczy.