Któż z nas nie śnił o lataniu? Któż nie pamięta z dzieciństwa chwil dzikich podskoków na trampolinie? Już niebawem we Wrocławiu powstanie miejsce, w którym przypomnisz sobie o tym, co znaczy swobodne unoszenie się w powietrzu. Wszystko to za sprawą miejsca o nazwie GOJUMP, które otwiera swoje podwoje 14 maja we Wrocławiu przy ulicy Długosza 59. Dlaczego warto zwrócić uwagę na to miejsce?

Trampoliny większości z nas, pamiętających beztroskie czasy dzieciństwa, kojarzą się głównie z nieskrępowaną zabawą. To miejsce sprawi, że wspomnienia będziecie mogli ożywić. Wspaniała zabawa w gronie znajomych jest właściwie gwarantowana, bo przecież rówieśnicy mają podobny sentyment. Jeśli zaś ktokolwiek chce spędzić czas z własnymi dziećmi, również nie powinien być rozczarowany. Największy w Polsce tego rodzaju park rozrywki jest przygotowany na spełnienie nawet najbardziej wymagających oczekiwań.

GOJUMP to miejsce, które swoim gościom może zaoferować o wiele więcej. Ogromne, bo liczące aż 3, 5 tysiąca metrów kwadratowych miejsce jest przygotowane nie tylko jako park rozrywki dla wszystkich chcących przypomnieć sobie lata nieskrępowanej zabawy. Jeśli jesteś miłośnikiem ewolucji na desce, rowerze, rolkach lub deskorolce, również powinieneś sprawdzić ofertę, jaką dysponuje wrocławski GOJUMP. Na specjalnie przygotowanej rampie, jedynej takiej w naszym kraju, możesz trenować ewolucje, które później wykorzystasz w trakcie jazdy w innym miejscu, na stoku, na wodzie lub wszędzie tam, gdzie znajdziesz do tego odpowiednie miejsce. Zadaszona hala umożliwia przygotowanie się do sezonu, który odpowiada najbardziej Twojej ulubionej dyscyplinie.

Trampoliny to również przyrząd wykorzystywany przez profesjonalnych akrobatów i cyrkowców. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tego rodzaju dyscyplinach sportowych, GOJUMP oferuje regularne zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia tego typu pozwolą na zdobycie nowych umiejętności lub uzyskanie mistrzostwa w tych już znanych.

Wrocławski GOJUMP

Wrocławski GOJUMP to jedno z największych tego rodzaju miejsc w Europie, dlatego też będzie można znaleźć tu również ogromny basen z gąbkami, specjalny tor trampolinowy i cały szereg innych atrakcji, które czynią z tego miejsca świetny park rozrywki. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca do spędzenia czasu w gronie rodzinnym czy też nietuzinkowej formy imprezy integracyjnej dla pracowników, możesz znaleźć tutaj warunki odpowiadające indywidualnym potrzebom. Jeśli szukasz niebanalnego miejsca na imprezę urodzinową swojej pociechy, to również możesz rozważyć wyjście do GOJUMP przy ulicy Długosza 59, mając pewność, że takie wydarzenie na pewno nie zostanie szybko zapomniane przez dzieciaki.

GOJUMP na tle dotychczas dostępnej oferty tego rodzaju miejsc we Wrocławiu jawi się jako coś naprawdę wyznaczającego kierunek działań. Warto dać im szansę, sprawdzając co mają do zaoferowania bezpośrednio na stronie. Miłego latania!