Przed nami święta, a zaraz po nich Sylwester. We Wrocławiu czekają na nas liczne imprezy, które pozwolą w sposób wyjątkowy pożegnać stary rok i przywitać nowy. Na co warto zwrócić uwagę?

Wiele osób myśli o zabawie sylwestrowej już dużo wcześniej i rezerwuje bilety w różnego typu miejscach, gdzie będzie można potańczyć i spędzić miło czas, najlepiej z przyjaciółmi. Jednak dla tych, którzy nie lubią takich potańcówek do których trzeba by było się szczególnie przygotowywać, Wrocław przygotował inną, równie ciekawą ofertę. Co wydarzy się w tą wyjątkową noc 2018/2019?

Wrocław zaprasza na rynek!

Na wrocławskim rynku odbędzie się wyjątkowa zabawa pod gołym niebem, która zapewne zgromadzi wiele osób. Miejski sylwester odbędzie się Wrocław Respect. Ideą tego wydarzenia jest to, aby wszyscy, bez względu na narodowość, poglądy czy kolor skóry bawili się razem w zgodzie i dobrym humorze. A szczegóły? Podczas imprezy wystąpi np. Kayah czy DJ Gambit. Obok występu gwiazd zaplanowano także wyjątkową oprawę artystyczną. Organizatorzy przygotowali wyjątkową, taneczną fontannę oraz kulę disco, która towarzyszyć będzie bawiącym się na rynku gościom. Ale to nie wszystko. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna scena będzie większa nić dotychczasowe konstrukcje.

Sylwester w wersji alternatywnej

Dla tych, którzy nie lubią tłumu i zgiełku z ofertą wychodzi Opera Wrocławska, która przygotowała wyjątkową sylwestrowo- noworoczną galę pod hasłem „Muzyczny ekspres: Paryż- Wiedeń- Warszawa”. Czego możemy się spodziewać? Będzie karnawałowo. Melodie, piosenki, walce i arie zostały dobrane tak, aby każdy uczestnik mógł wyjątkowo i radośnie przywitać nadchodzący 2019 rok. Dla tych, którzy chcieliby w tak wyjątkowy sposób pożegnać 2018 r. i przywitać nadchodzący 2019, przypominamy, że należy zadbać o to, by kupić bilet na to wydarzenie. Bilet można zakupić na stronie organizatora http://www.opera.wroclaw.pl/1/spektakl.php?_id=4434.