Oferta sylwestrowa Wrocławia to nie tylko imprezy dla dorosłych. W wielu miejscach można znaleźć ofertę skierowaną dla dzieci. Co robić z najmłodszymi w noc sylwestrową w stolicy Dolnego Śląska?

Sylwester na rynku

Na nocne szaleństwo sylwestrowe można iść z dziećmi na rynek. Jednak to, czy miło spędzimy wieczór zależy w dużym stopniu od wieku dzieci. Maluchy niekoniecznie dobrze odnajdą się w tłumie ludzi, a i pogoda jeśli będzie niesprzyjająca to – z dziećmi może być ciężko. Poza tym koncerty do późnych godzin nocnych mogą nie wzbudzić entuzjazmu naszych pociech.

Sylwester specjalnie dla dzieci

Alternatywą może być bal, dedykowany specjalnie dla dzieci! Loopy’s World już kolejny rok z rzędu przygotowuje ofertę specjalną dla najmłodszych. Co czeka milusińskich w tym roku? Podróż w czasie! Dzięki wehikułowi czasu dzieci przeniosą się do przeszłości oraz przyszłości. Program imprezy został dokładnie zaplanowany przez organizatorów. Na początku pojawi się wyjątkowy gość, wnuczek czasu. Spotkanie z nim będzie na pewno wyjątkowe. Następnie goście poznawać będą wehikuł czasu, aby jeszcze przed północą udać się w niezapomnianą wycieczkę w czasie. Podczas podróży dzieci będą ratować przeszłość i poznawać przyszłość. Ale to nie wszystko. Podczas sylwestrowej nocy, dzieci będą miały okazję poznać wszystkie zakamarki w Loopy’s World. Będzie mnóstwo zabawy, atrakcji, gier i zabaw. Będą także podchody późną, wieczorową porą. Z latarkami! Jedno jest pewne, będzie ciekawie i wesoło. A o północy odbędzie się uroczyste powitanie nadchodzącego Nowego Roku. Będzie szampan dla dzieci i wielkie odliczanie! Po północy, imprezowicze będą mieli okazję przenocowania w cudownym Loopy’s World, dlatego organizatorzy przypominają: należy zabrać ze sobą karimatę, śpiwór, ręcznik, szczoteczkę do zębów i pastę, a ci, którzy posiadają ukochanego przyjaciela, z którym nie chcą się rozstawać- mogą zabrać go ze sobą.

Jednak oferta Loopy’s World nie jest dla wszystkich. W sylwestrowej nocy uczestniczyć mogą dzieci, które ukończyły 7 rok życia. Szaleństwo sylwestrowej nocy kończy się w Nowy Rok, gdyż rodzice lub opiekunowie muszą odebrać swoje pociechy do godziny 12.00 w południe. Od samego rana do momentu odbioru, najmłodsi nie będą mogli narzekać na nudę. Będzie poranna rozgrzewka, śniadanie, a następnie doskonała zabawa na placu!