Nadchodzący weekend to ogrom atrakcji w stolicy Dolnego Śląska. Wydarzenia kulturalne i sportowe będą dominowały, a ich liczba sprawia, że trudno podjąć decyzję o wyborze miejsca, w którym spędzisz czas w gronie rodziny lub znajomych. Dlaczego zatem nie wybrać się do otwierającego swoje podwoje 14 maja największego parku trampolin GO Jump, który mieści się przy ulicy Długosza 59? Sprawdź, jakie atrakcje przygotowane zostały przez organizatorów. Zapewniamy, że wybór jest ogromny.

Park trampolin GO Jump to ogromna hala o powierzchni 3500 m kw. Całość została podzielona na trzy odrębne strefy, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od tego, w jakim jest wieku lub jaki poziom kondycji fizycznej posiada.

3 główne strefy parku Trampolin GO Jump

Ogromna hala została przez właścicieli podzielona na trzy odrębne strefy tematyczne. Umożliwia to dokonanie wyboru tej, w której będziesz czuł się najlepiej. Gdzie zatem możesz się udać?

Trampoliny rekreacyjne – jak sama nazwa wskazuje, to miejsce przeznaczone do wykonywania swobodnych skoków. Z tej strefy mogą korzystać zarówno dzieci i młodzież, jak również i osoby dorosłe. Świetna zabawa gwarantowana.

Freestyle – ta strefa parku trampolin oferuje jedyną na Dolnym Śląsku rampę, gdzie mogą do woli trenować swoje akrobacje miłośnicy spędzania wolnego czasu w formie ewolucji na snowboardzie, nartach, rolkach i rowerach. Jeśli chcesz w bezpieczny sposób udoskonalić swoje akrobacje to miejsce jest przeznaczone właśnie dla Ciebie.

Akrobatyczno-cyrkowa – to strefa przeznaczona jest dla osób chcących nauczyć się profesjonalnego wykonywania ewolucji. Jeśli interesujesz się akrobatyką, freerunningiem lub ewolucjami wykonywanymi przy pomocy szarfy lub koła. Profesjonalna opieka instruktorów zapewni bezpieczeństwo, umożliwi również nabycie nowych umiejętności.

Inne atrakcje GO Jump

Oprócz wspomnianych wyżej specjalnych stref park trampolin GO Jump oferuje również cały szereg innych atrakcji. Z łatwością odnajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i swojej rodziny. Baseny z gąbkami, ścieżki trampolinowe, wieża do skoków, największa w Polsce trampolina. Także pomieszczenia, w których możesz urządzić urodziny lub firmowy event.

Możliwości jest wiele, o czym możesz przekonać się na własne oczy już jutro. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie GO Jump.