Pogoda we Wrocławiu nie zawsze dopisuje. Nie zawsze możemy cieszyć się wspaniałym powietrzem i słońcem na dworze. Nie oznacza to jednak, że mamy siedzieć w domu/pokoju hotelowym i nic nie robić. Możemy skorzystać ze wspaniałej i bardzo tajemniczej rozrywki. Dajmy się zamknąć dobrowolnie w pokoju i spróbujmy się z niego sami uwolnić.

EXITE19.PL – Escape Room we Wrocławiu

Na placu Ofiar Oświęcimskich 19 i na Włodkowica 21 możemy znaleźć jeden z najlepszych Escape Roomów – EXITE19.PL. Jest to wspaniała propozycja dla osób nie bojących się zagadek ani trudnych wyzwań. Wystarczy tylko mieć ze sobą grupę przyjaciół i można zabrać się za rozwiązywanie zagadek. Minimalna ilość osób – 2. Maksymalna, zalecana ilość osób to 7. Warto wybrać się z większą ilością znajomych. Cena za wynajęcie pokoju uzależniona jest od dnia oraz od pory.

Różne zagadki

W myśl zasady “dla każdego coś miłego” – tak również tutaj można znaleźć pokoje o różnej tematyce. Jest to ukłon w stronę osób, które lubią rozwiązywać ciekawe zagadki. Zasada jest jedna. Wchodzimy do pokoju, gdzie zamyka nas pracownik Escape Roomu. Mamy godzinę na to aby uwolnić się z niego. Pomogą nam w tym właśnie pozostawione tu zagadki. Dzięki temu, że w pokoju znajduje się większa liczba osób rozwiązanie tych zagadek będzie łatwiejsze. W pojedynkę zabawa mogłaby się nie udać. Jeżeli wszystko uda nam się rozwiązać, misja zostanie zakończona sukcesem. EXITE19.PL został sprawdzony pod względem bezpieczeństwa w styczniu 2019 roku i otrzymał pozwolenie na dalsze prowadzenie działalności.

Tematyczne pokoje

W EXITE19.PL na placu Ofiar Oświęcimskich czekają na nas pokoje o takiej tematyce, jak Klątwa Skarbu Majów, Lochy Króla Artura, Motel 24, Obłęd, Tożsamość, Zdrada w Breslau. Na ul.Włodkowica znajdują się takie pokoje tematyczne: Skarbówka, Wulkan Na Madagaskarze, Nekromanta. Możemy wcielić się w role detektywów w Niemczech, z roku 1938. Dużą popularnością cieszy się Obłęd. W każdy poniedziałek można zapisać się na rozgrywkę w tym pokoju z udziałem profesjonalnego aktora. Warto również wybrać się do gwatemalskiej dżungli, gdzie czekają na nas najróżniejsze tajemnice oraz szereg…najróżniejszych duchów z przeszłości.

Imprezy dla firm

EXITE19.PL to również możliwość zorganizowania wspaniałej imprezy integracyjnej. Coraz więcej firm decyduje się na taką zabawę. Na chwilę obecną może w jednym miejscu bawić się około 40 osób. Ze względu jednak na to, że pokoje zlokalizowane są w różnych punktach miasta, zabawę można zorganizować dla większej ilości osób. Imprezy firmowe odbywają się przez trzy godziny. Jest to doskonała alternatywa dla oklepanych, klubowych imprez. Warto skierować się w stronę emocjonujących rozgrywek dostarczających dreszczyku emocji. Do tego szereg zagadek do rozwiązania pokazuje, czy współpracownicy umieją się ze sobą dogadać również poza murami firmy.