Nie wiesz, gdzie wybrać się na sylwestra w tym roku? Pomyśl o świętowaniu na wrocławskim rynku! Już tradycyjnie na wrocławian oraz inne osoby czekać będzie duża scena z najlepszą muzyką. Gdy chcesz mieć gwarancję dobrej zabawy, warto skorzystać!

„Kolory radości”

Impreza sylwestrowa na koniec roku 2017 we Wrocławiu będzie przygotowana pod tematem „Kolory radości”. Jak wskazują organizatorzy „W dzisiejszych czasach, w tym miejscu Europy, w takim, a nie innym otoczeniu politycznym, rozgrzani niepokojami o losy świata, bardzo potrzebujemy nieskrępowanej, oczyszczającej, beztroskiej radości. Noc sylwestrowa jest doskonałą okazją, żeby zapomnieć o wszelkich troskach i rzucić się w wir zabawy”.

Zgodnie z tradycją wrocławskiego sylwestra bawiący się będą mogli przede wszystkim posłuchać muzyki w wykonaniu znanych artystów miasta Wrocławia, ale również zaproszeni będą inni goście, którzy związani są z Dolnym Śląskiem i jego środowiskiem artystycznym.

Na szczególną uwagę zasługują między innymi występy Lecha Janerki, który uznawany jest za lidera wrocławskiej sceny muzycznej, Natalii Sikory, która wygrała program „Voice of Poland”, a także jest laureatką Grand Prix Przeglądu Piosenki Aktorskiej, SuperDebiutów KFPP w Opolu. Ciekawa propozycja to też zespół Kozak System, który jest jednym z najlepszych zespołów ukraińskich grającym dynamiczną muzykę. Po północy będzie można natomiast posłuchać hitów zespołu Afromental, który łączy rocka, rapcore oraz hip-hop.

Program Sylwestra Wrocławskiego 2017/2018:

  • 19.00-19.25 – Paweł Gołębski i DJ

  • 19.25 20.10 (kolor fioletowo-pomarańczowy) – Lech Janerka

  • 20.15 -20.45 (kolor zielono-brązowy) – Conga Line

  • 20.50-21.30 (kolor różowo-granatowy) – Natalia Sikora

  • 21.35-22.20 (kolor żółto-niebieski) – Kozak System

  • 22.30-0.05 (kolor biało-czerwony) – 100 Lat Radości: Natalia Grosiak (Mikromusic), Natalia Sikora, Justyna Szafran (TM Capitol), Emose Uhunmwangho (TM Capitol), Artur Caturian (TM Capitol), Lech Janerka, Marcin Januszkiewicz oraz orkiestra pod dyrekcją Adama Lepki

  • 0.10-1.00 (tęcza) – Afromental