To właśnie w tym mieście każdego lata organizowanych jest mnóstwo koncertów plenerowych, wydarzeń kulturalnych oraz rozrywkowych i rozmaitych imprez, które ściągają ludzi z całej Polski. Lato 2021 w stolicy Dolnego Śląska obfituje w wydarzenia, na których naprawdę warto się pojawić.

Jakie czekają nas muzyczne atrakcje we Wrocławiu latem 2021?

W lecie 2021 we Wrocławiu czeka nas mnóstwo ekscytujących atrakcji. Między innymi wymienić można koncert znanego rapera Kizo. 22 lipca 2021 w czwartek o godzinie 20.00 podczas letnich występów plenerowych w Hotspot będzie można się bawić przy muzyce charyzmatycznego rapera, który prezentuje mocno uliczny nurt.

Z kolei 21 sierpnia czeka nas kolejna atrakcja we Wrocławiu. Będzie to koncert kultowego polskiego zespołu muzycznego Myslowitz. Wspomniana grupa z całą pewnością ubarwi lato 2021 we Wrocławiu. Polski zespół muzyczny zagra przy ulicy Wejherowskiej 34.

Powracając do rapowych występów i atrakcji w lato 2021 we Wrocławiu, warto wspomnieć o koncercie artystów takich jak: Oki, Young Igi oraz Otsochodzi. Wybuchowej mieszanki koncertowej posłuchać będzie można już 18 lipca 2021 roku pod adresem Wejherowska 34 w Hotspot. Gwarantowana jest niesamowicie mocna dawka pozytywnej energii.

Lato we Wrocławiu 2021 – wydarzenia kulturalne i rozrywkowe

Jeżeli chodzi o nadchodzące latem 2021 wydarzenia kulturalne, Wrocław będzie w nie obfitował. Doskonałym przykładem może być Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA, który odbędzie się w tym mieście i potrwa od 31 lipca do 6 sierpnia. Miejscem festiwalu będzie Synagoga pod Białym Bocianem. Na festiwalu będzie miał miejsce nie tylko blok muzyczny, ale także warsztaty artystyczne, wystawy, wykłady i wiele więcej atrakcji. Dzięki opisanemu wydarzeniu lato 2021 będzie niezapomniane. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa, który odbędzie się pomiędzy 3, a 5 września jest wydarzeniem w stolicy Dolnego Śląska, na które także zdecydowanie warto przyjechać. Wspomniane wydarzenie odbędzie się na Stadionie Wrocław.

Gdzie można się wybrać podczas upałów w lato 2021 roku we Wrocławiu?

Każdego lata we Wrocławiu przed lodziarniami ustawiają się ogromne kolejki. Warte opisania są lodziarnie takie jak: Roma, Barton oraz Fabryka Lodów Naturalnych. Lodziarnia Roma, która znajduje się przy ulicy Rydgiera 5 jest kultowym miejscem. To także jedna z najstarszych lodziarni, która ma bogatą historię. Lodziarnia Barton znajduje się z kolei pod adresem Kasprowicza 20 we Wrocławiu. Lokal także ma bogatą historię, a serwowane są w nim lody naturalne, bezglutenowe, bez cukru oraz kawa, ciasto i bita śmietana. Jeżeli chodzi o lodziarnię Barton warto wspomnieć o tym, że ma ona piękny ogródek, w którym można skosztować serwowane pyszności. Fabryka Lodów Naturalnych to z kolei lodziarnia zlokalizowana przy ulicy Polaka 19 we Wrocławiu. Produkowane w niej lody powstają bez użycia jajek. Jest to wyczuwalne w ich smaku. Mnóstwo ciekawych i zaskakujących, a także klasycznych smaków lodów jest dostępnych w Fabryce Lodów Naturalnych. Interesującym zajęciem dla wszystkich osób, które latem 2021 będą we Wrocławiu, jest także rejs statkiem po Odrze. To również doskonały sposób na zwiedzenie miasta od strony rzeki.

 

Lato 2021 w stolicy Dolnego Śląska to ogromna liczba wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych oraz atrakcji. Naprawdę warto się na nich pojawić. Dobrze pamiętać także o lokalach, które pozwalają na odrobinę przyjemności w najbardziej upalne dni. Podsumujmy zatem czas i miejsce przedstawionych koncertów oraz wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Dobra zabawa gwarantowana!

18.07.2021, godzina 20:00 Hotspot, Wejherowska 34, Wrocław – Kizo,
22.07.2021, godzina 20:00 Hotspot, Wejherowska 34, Wrocław – Oki, Young Igi, Otsochodzi
21.08.2021, godzina 20:00, Hotstop, Wejherowska 34, Wrocław – Myslowitz

31.07.2021 – 06.08.2021, Synagoga Pod Białym Bocianem, Pawła Włodkowica 7, Wrocław, Festiwal Kultury Żydowskiej
03.09.2021 – 05.09.2021 – Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa, Stadion Wrocław