Serwis AGD to bardzo pożądana usługa. Urządzenia nowej generacji lubią zawodzić, a po okresie gwarancyjnym zdarza się to dość często. Na rynku wrocławskim jestem od 20 lat – Ja, czyli serwis AGD Wacława Maliszewskiego.

Serwis AGD Wacława Maliszewskiego we Wrocławiu – krótko o firmie

Moja firma powstała 20 lat temu. Nie jestem w stanie zliczyć napraw, które wykonały moje ręce. Przez te kilkadziesiąt lat zdobyłem cenne doświadczenie. Posiadam również niezbędne uprawnienia. Moje usługi cieszą się bardzo dobrą opinią. Może to dlatego, że każdego klienta traktuje z szacunkiem, wykonując swoją pracę tak, jakbym robił to dla siebie.

Moja firma – Serwis AGD Wacława Maliszewskiego, powstała z pasji do majsterkowania. Od najmłodszych lat bardzo dobrze czułem się z narzędziem w ręku. Dziś wykorzystuje to, aby pomagać innym i zmniejszyć ilość elektro śmieci, których i tak jest zbyt dużo. Jeśli jest taka możliwość – naprawiam – bo niemalże wszystko można pobudzić z powrotem do pracy.

serwisant AGD

Wybierz serwisanta z nienaganną opinią i dużym doświadczeniem.

Moje usługi są kompleksowe. Serwisu dokonuje w domu klienta, jak i na miejscu w siedzibie firmy. Dojazd w okolice Wrocławia nie jest problemem. Na życzenie klienta sprowadzam części zamienne od sprawdzonych producentów lub też od zrecyklingownaych urządzeń. Każda naprawa ma być mniej kosztowna od zakupu – i tego się trzymam. Biorę pełną odpowiedzialność za podjęte czynności serwisowe, opierając się na moim wieloletnim doświadczeniu, więc każda naprawa jest objęta okresem gwarancyjnym.

Jakie sprzęty naprawiam?

Zakres usług, jaki oferuję jest bardzo szeroki. Naprawiam małe i duże AGD, wolnostojące i przeznaczone do zabudowy.

Oczywiście w przypadku posiadania nietypowego urządzenia, również polecam skontaktować się ze mną. Bardzo często podejmuje się również innych napraw, po wcześniejszym ustaleniu z klientem.

Bogata oferta usługowa – co wchodzi w pakiet serwisowy?

 • Serwis zmywarek

Serwis AGD obejmuje naprawę zmywarek. Są to urządzenia, które lubią się psuć dość często. Moje usługi dotyczą urządzeń, którym minął już okres gwarancji – pamiętaj o tym!

Kiedy zmywarki wymagają naprawy? Myślę, że każdy użytkownik zauważy, że coś dzieje się niedobrego ze zmywarką. Najczęściej jest to problem z pompowaniem wody, niedokładnym myciem naczyń, czy praniem zimną wodą. Czasami sama zmywarka informuje użytkownika o zaistniałej awarii, wyświetlając odpowiedni komunikat na pulpicie. W przypadku pojawienia się komplikacji, w możliwie najkrótszym czasie pojawiam się u klienta, aby zdiagnozować i usunąć usterkę. W usługę serwisową wchodzi najczęściej wymiana części na nowe.

Szybka i skuteczna naprawa zmywarki to powrót do strefy komfortu.

 • Serwis pralek

Zepsuta pralka, to również nie lada kłopot. Ręcznie pranie nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Dlatego też, w przypadku usterki pralki, warto skorzystać z usług profesjonalisty – gwarantuje to szybki powrót do ponownego użytkowania sprzętu.

W przypadku pralek usterce może ulec programator, pompa lub filtr wody, pasek klinowy bębna, czy grzałka. Poprawnie postawiona diagnoza wymaga sporego doświadczenia, które niewątpliwie posiadam.

 • Serwis piekarników

Podobnie ma się sprawa w przypadku piekarników. Coraz więcej osób zajmuje się przygotowaniem posiłków w domu, a nierzadko z udziałem piekarnika. Proces pieczenia mięs, czy ciast, nie może przebiec poprawnie, gdy urządzenie piekące jest uszkodzone. Najczęściej pojawiają się problemy z grzaniem, czy wyrzucaniem bezpieczników podczas włączania. Mój serwis oferuje opłacalną naprawę, co zapobiegnie kosztownym wydatkom na nowy piekarnik. Naprawa obejmuje różne modele, zarówno wolnostojące, jak i te do zabudowy.

 • Serwis kuchenek indukcyjnych

Naprawiam również bardzo popularne urządzenia w ostatnim czasie – płyty indukcyjne. Płyty grzewcze ulegają awariom, które wynikają z usterki modułu sterowania, czy z niepoprawnego podłączenia. Szybka diagnoza i naprawa, to szybki powrót do gotowania domowych obiadów.

Wysokiej jakości serwis przedłuża jej żywotność. 

 • Serwis mikrofalówek i lodówek

Serwisuje także mikrofalówki i lodówki – kolejne urządzenia niezbędne w każdej kuchni. Usuwam typowe i nietypowe usterki. Nie zostawiam pytań bez odpowiedzi.

Od czego zaczynam pracę? Od dokładnego wywiadu na temat usterki – w jakim momencie pojawiły się komplikacje, czy są jakieś znaki szczególne, które wskazywałyby na konkretny problem. Następnie przystępuje do procesu diagnostycznego, który potwierdzi daną usterkę. W kolejnych etapach dokonuje naprawy, wymiany części.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 1. Serwisuje w siedzibie firmy, jak i w domu klienta.
 2. Koszty napraw są bardzo atrakcyjne.
 3. Nigdy nie naprawiam usterki, która by przewyższyła koszt zakupu nowego urządzenia – naprawa ma być opłacalna.
 4. Moja firma jest na rynku od 20 lat, co równa się ogromnemu doświadczeniu
 5. Bogata oferta obejmująca serwis każdego sprzętu AGD
 6. Daję pisemną gwarancję na wykonane naprawy.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Wacław Maliszewski
ul. Kozanowska 120
Wrocław 54-152

Telefon: 789362165

WWW: https://serwisagd-technik.pl/kontakt/