Barbering to nie tylko strzyżenie – to cały styl życia. Można się o tym przekonać, odwiedzając salon BlackBeard we Wrocławiu mieszczący się przy ul Tęczowej 57.

Jest to wyjątkowe miejsce o loftowym wystroju  i miłym klimacie. W BlackBeard wszystko jest dopracowane do ostatniego szczegółu. BlackBeard zaskakuje wysmakowaną i przemyślaną architekturą oraz stylowym wnętrzem.

Za tą niezwykłą i spójną koncepcją stoi Tomasz Krzyk, który stworzył  w centrum Wrocławia miejsce odzwierciedlające męski świat. W BlackBeard czuwać nad Tobą będą najlepsi w swoim fachu barberzy, którzy zadbają o Twoje włosy i zarost. Na uwagę zasługuje duża przestrzeń, gdzie możesz prowadzić męskie rozmowy lub umówić się na spotkanie biznesowe.  W wolnej chwili koniecznie napij się pysznej kawy i weź udział w degustacji rumu i innych alkoholi prestiżowych, światowych marek, starannie wyselekcjonowanych.

Wizyta w BlackBeard to czysta przyjemność. Po wejściu do salonu przywita Cię uprzejmy recepcjonista lub recepcjonistka, która poprowadzi Cię przez cały proces. Z recepcji przechodzisz do sali głównej, gdzie znajdują się półki z setkami butelek starannie wybranego alkoholu. Możesz skorzystać z okazji i kupić prezenty dla siebie, rodziny i znajomych lub podczas wizyty barberskiej spróbować wybranego alkoholu z karty.

Z kolei w strefie barberskiej,  barber po konsultacji z Tobą przejdzie do strzyżenia i dobierze odpowiednie kosmetyki do stylizacji.

BlackBeard to również sklep  z najlepszymi alkoholami z całego świata. Znajdziesz tutaj m.in. whisky, bourbony, giny, wódki i oczywiście aromatyczny rum, w którym firma się specjalizuje. Na bazie wysokiej jakości alkoholi przygotowuje się koktajle dla zainteresowanych klientów.

BlackBeard organizuje też spotkania firmowe, wystawy i degustacje alkoholi. Jedno z najważniejszych wydarzeń to Rum Love Festiwal, który odbędzie się ponownie we Wrocławiu w dniach 23-24 czerwca 2023 r.

BlackBeard to niezwykłe miejsce, które urzeka klimatem i zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Nie tylko zadbasz tu o swoją fryzurę, ale również spędzisz czas w wyjątkowej atmosferze.

Więcej dowiesz się na:

https://blackbeard.com.pl/