Masz w planach zakup prezentu dla bliskiej Ci osoby i nie chcesz po raz kolejny odwiedzać sieciówek? Mieszkasz we Wrocławiu, a może Wrocław to miasto bliskie sercu Tobie i osobie, którą chcesz obdarować? Spójrz, jakie prezenty warto kupić, które nierozerwalnie łączą się z Wrocławiem. Moc emocji gwarantowana!

Wrocławska kawa

Planujesz obdarować kawosza czymś, co naprawdę lubisz? Odwiedź jedną z wielu kawiarni Etno Cafe we Wrocławiu. To kraftowa palarnia kawy stawiająca na wysokiej jakości ziarna Arabiki. Etno Cafe dba o nie przez cały czas trwania procesu. Kawa, którą można wypić w kawiarni lub kupić w ziarnach czy w formie zmielonej jest świeżo wypalana, co sprawia, że ma obłędny smak i aromat. Można ją z powodzeniem stosować w kawiarkach, ekspresach czy innych metodach parzenia kawy. To świetny prezent dla kawosza prosto z Wrocławia.

Piernik Wrocławski

A co dla łasuchów? Piernik Wrocławski! Piernik Wrocławski to marka stworzona w 2014 roku przez Anię i Agatę Trawińskie. Piernik Wrocławski opiera się o tradycyjną recepturę połączoną z nowoczesnym wyglądem. Wzory zdobień są projektowane przez absolwentki z Wrocławskiego ASP, zachwycają więc kunsztem i oryginalnością. Same pierniki to także najwyższa jakość i składniki, których nie powstydziliby się najlepsi cukiernicy. Mąka prosto z młyna, jaja ekologiczne, miód pasieczny, oraz mielona na zamówienie aromatyczna mieszanka przypraw. Także i w lukrze nie znajdziesz chemii – jest barwiony za pomocą koncentratów owocowo-warzywnych. To świetny prezent dla tych, którzy cenią sobie wysokojakościowe łakocie związane z Wrocławiem.

Coś dla piesków

A może coś dla piesków wprost z Wrocławia? DOG AHEAD jest wrocławską pracownią, w której powstają niebanalne, autorskie akcesoria dla psów i ich właścicieli. W tym nietuzinkowym miejscu znaleźć można szelki, smycze, obroże, adresówki, legowiska i inne. To świetne uzupełnienie psich stylówek w czasie spacerów. Prace DOG AHEAD można podziwiać we wrocławskim showroomie oraz pracowni. Można obejrzeć produkty, skonsultować się i wybrać produkty idealne dla swojego pupila i siebie.

Z kolei jeśli poszukujesz zabawek dla zwierząt, to odwiedź Psie Crew. Zabawki są elementem terapii behawioralnej, kształtowania wrażliwości i emocji zwierzaka oraz rozwoju praktycznych umiejętności. Zabawki w Psie Crew zaprojektowane są przez osobą zajmującą się szkoleniem psów. Co więcej, wszystkie zabawki szyte są ręcznie, mają bezpieczne materiały, oryginalne kolory i wzory.