Wrocławski stadion jest nie tylko miejscem organizacji wielu imprez sportowych. Na stadionie możemy również przywitać Nowy Rok. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do przywitania Nowego Roku, sprawdź już teraz imprezę „Sylwester na Stadionie Wrocław”!

Wyjątkowa impreza sylwestrowa czeka na te osoby, które będą chciały spędzić ten czas na Stadionie Wrocław. Na sylwestra oraz Nowy Rok przygotowano sferę Super VIP Stadionu Wrocław, która na co dzień używana jest przez ważne osobistości. Taka noc zdarza się tylko jeden raz w roku, dlatego warto spędzić ją wyjątkowym miejscu i najlepszym towarzystwie.

Goście imprezy sylwestrowej będą mogli przede wszystkim bawić się świetnie wraz ze znanym komikiem – Jerzym Kryszakiem. W trakcie wydarzenia zagra również zespół Kramer oraz będziemy mogli posłuchać muzyki serwowanej przez DJ-a Piekarta, który jest znany i lubiany wśród wrocławskiej publiczności. Niespotykaną atrakcją będzie również pokaz akrobatyczny w wykonaniu grupy Everest.

Podczas wydarzenia goście będą mogli zasmakować w wyjątkowych daniach przygotowywanych przez jednych z najlepszych kucharzy we Wrocławiu. Cały czas do dyspozycji gości będą również bar z szerokim wyborem alkoholi oraz napojów bezalkoholowych.

Cena uczestnictwa w sylwestrze na Stadionie Wrocław to 290 złotych od osoby. W cenie znajduje się wyszukane menu, open bar z pełną gamą alkoholi oraz innymi napojami, miejsca siedzące przy stołach, miejsca parkingowe z możliwością odbioru samochodu następnego dnia do godziny 20:00, szatnia. Uczestnicy imprezy będą mieli też możliwość wykonania pamiątkowej fotografii na tle rozświetlonych trybun Stadionu Wrocław.

W programie artystycznym znajdują się:

  • Jerzy Kryszak – prowadzenie i recital

  • pokazy akrobatyczne grupy Everest

  • zespół Kramer

  • DJ Piekart

31 grudnia 2017, godzina 20:00

Stadion Wrocław

Al. Śląska 1

54-118 Wrocław

Sala Klubu Biznesowego

Informacje pod numerem telefonu: +48 608 058 229 oraz adresami katarzyna.heinke@stadioncatering.pl, info@sylwesternastadionie.pl.

Więcej informacji o imprezie możemy znaleźć na stronie internetowej:

http://www.sylwesternastadionie.pl/index.html