Definicja patriotyzmu mówi, że jest to umiłowanie ojczyzny i gotowość oddania za nią życia. Z patriotyzmem wiąże się także umiłowanie ojczystego języka, kultury i tradycji. Dzisiaj o patriotyzmie mówimy bardzo wiele, a miłość do ojczyzny możemy wyrażać na bardzo różne sposoby. Coraz więcej osób, szczególnie ludzi młodych umiłowanie ojczyzny wyraża poprzez swój ubiór. Stąd też pojawiło się zapotrzebowanie na odzież patriotyczną. Na bazie tego zainteresowania narodziła się marka marka Surge Polonia. Znamienne jest, że firma ta została powołana do życia w bardzo szczególnym dla nas dniu: 11 listopada 2011 roku. Dla przypomnienia: 11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Marka Surge Polonia została stworzona przez grupę młodych ludzi, dla których takie wartości, jak kultura, język, tradycja ojczysta są bardzo ważne.

Surge Polonia odzież dla niej i niego

Marka Surge Polonia produkuje odzież zarówno damską, jak i męską oraz dla dzieci. Znakiem rozpoznawczym marki są umieszczane na koszulkach, spodenkach symbole: godło Polski, znak Polski Walczące, skrzydła husarii czy motyw zaczerpnięte z ludowych wzorów. Odzież wyróżnia się nowoczesnym designem i wysoką jakością użytych tkanin. Nadruki, które umieszczane są na koszulkach i spodenkach wykonywane są w technice sitodruku, który jest wyjątkowo trwały. Nawet po wielokrotnym praniu nadruki nie tracą wyrazistych kolorów. Odzież sygnowaną logo Surge Polonia można kupić w sklepie internetowym. Współczesny patriotyzm może przejawiać się na różne sposoby. Wyrazem patriotyzmu może też być kupowanie odzieży, która została wyprodukowana w Polsce. Wszystkie rodzaje odzieży, które kupimy z logo Surge Polonia zostały wyprodukowane tylko w polskich fabrykach. Kupując odzież Surge Polonia wybieramy nie tylko wysokiej klasy odzież o nowoczesnym designie, ale wspieramy także polskie przedsiębiorstwa. Produkty oferowane przez Surge Polonia dzielą się na 5 linii produktowych:

Surge Armia: linia skierowana jest głównie do osób, które interesują się wojskowością i militariami. Odzież łączy w sobie nowoczesny design, militarne kolory i motywy patriotyczne;

Surge Styl: to odzież w luźnym, sportowym stylu połączona z motywami patriotycznymi;

Surge Szyk: linię wyróżnia subtelne wzornictwo i subtelne motywy patriotyczne;

Surge Classic: odzież łączy nowoczesny dizajn i oryginalne motywy;

Surge Sport: dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, kibicują polskim piłkarzom i innym narodowym reprezentacjom.

Odzież wyróżnia się bardzo wysoką jakością, została uszyta wyjątkowo starannie z nowoczesnych tkanin wyróżniających się ciekawą kolorystyką. Wszystkie etapy produkcji odzieży z logo Surge Polonia od początku do końca są realizowane w Polsce. Odzież dostępna jest w pełnej rozmiarówce. Założyciele Surge Polonia nie skupiają się jedynie na biznesie. Zajmują się również działalnością charytatywną. Surge Polonia to jeden z założycieli fundacji „Poczuj dumę”. Celem fundacji jest między innymi wspieranie osób, które popularyzują naszą historię oraz wspieranie kombatantów.