Noc sylwestrowa to czas wyjątkowy i niepowtarzalny, czas zabawy i wszech ogarniającej radości. Pożegnanie starego roku dla wielu osób oznacza rozstanie z problemami i troskami, nieskrywane nadzieje i radość sprawia też pojawienie się nowej daty w kalendarzu.
Każde miasto oferuje szereg imprez sylwestrowych, największym zainteresowaniem cieszą się – rzecz jasna – imprezy otwarte, organizowane w centralnych częściach miasta, w których udział może wziąć każdy.

Co na sylwestrową noc przygotowało miasto Wrocław?

Sylwester w klubie

Interesujące propozycje sylwestrowe oferują wrocławskie kluby. Kreatywność organizatorów potrafi zaskoczyć pod każdym względem – na gości czekają całonocne bufety, zabawy taneczne do białego rana oraz szampan o północy.
Godne polecenia są kluby znajdujące się przy ulicy Świętego Mikołaja – „Manana Cafe”, „Nagi Kamerdyner” oraz „Ta. Tu.” Osoby, które zdecydują się bawić właśnie tutaj, mogą liczyć na optymalną dawkę dobrej muzyki, serwowanej przez najlepszych DJ.
Miłośnicy balów maskowy i przysłowiowej maskarady dobrze będą bawić się w klubie „Stary Klasztor”, gdzie zabawa sylwestrowa upłynie w atmosferze XIX-wiecznej Anglii.
„Capacabana Mle Del Rio”, czyli impreza rodem z karnawałowego Rio to propozycja „Klubokawiarni Mleczarnia”.

Sylwester na Stadionie

Mnóstwo atrakcji czeka na uczestników zabawy sylwestrowej, która odbędzie się na Stadionie Wrocław, a dokładniej w Sali Klubu Biznesowego. Imprezę poprowadzi kultowy satyryk – Jerzy Kryszak, natomiast o wyjątkową oprawę muzyczną zadba DJ Piekart. Jedną z licznych atrakcji będą także pokazy duetu Everest, łączące akrobatykę, taniec i teatr.
Całość dopełniona zostanie wyjątkową muzyką na żywo.

Sylwester na Rynku

Nieodłącznym elementem nocy sylwestrowej jest miejska impreza plenerowa na Rynku. W zabawie może wziąć udział każdy, kto ma na to ochotę. Uczestnicy miejskiej imprezy mogą liczyć na świetną oprawę muzyczną oraz niebanalne aranżacje świetlne.
Tematem przewodnim tegorocznego sylwestra na wrocławskim Rynku będą „Kolory Radości”, symbolizujące tolerancję i życzliwość wrocławskiej społeczności.
Na sylwestrowej scenie zaprezentują się gwiazdy, które w sposób bezpośredni lub pośredni są związane z Miastem Stu Mostów. Konferansjerem imprezy będzie Paweł Gołębski, który rozpocznie sylwestrowe szaleństwo punktualnie o godzinie 19.00.