Intrygujące, groźne, ale również łagodne – zwierzęta egzotyczne z różnych zakątów świata znów odwiedzą Wrocław. Targi EXOTICA odbędą się w tym roku 17 grudnia. To doskonały wybór nie tylko dla ich wielbicieli tych zwierząt, ale również dla dzieci i każdego, kto lubi przyrodę.

Giełda zwierząt egzotycznych we Wrocławiu organizowana jest już od dawna. Przyciąga hodowców, a także amatorów, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją hodowlę, ale też każdego, kto chce bliżej poznać różnorodne zwierzęta niespotykane w polskiej scenerii.

Niespotykane okazy

Podczas giełdy EXOTICA można zobaczyć między innymi różnorodne egzotyczne owady, pajęczaki, płazy, gady, a nawet ssaki. To także te groźne i wymagające szczególnej uwagi zwierzęta, które przeznaczone są jedynie dla doświadczonych hodowców. Prezentowane w terrariach i akwariach nie są jednak niebezpieczne dla odwiedzających, dlatego to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć je na żywo.

W trakcie wydarzenia można również dokonać zakupu wybranych zwierząt. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim prezentowane na giełdzie bezkręgowce, czyli owady i pajęczaki różnych gatunków. Sprzedaż obejmuje również kompleksowe wyposażenie przeznaczone dla zwierząt – terraria, akwaria, pokarm i inne.

Hodowcy

Giełda jest również okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy hodowcami, dla początkujących to najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się więcej wszystkiego, co należy wiedzieć na temat hodowli egzotycznych zwierząt. Planujący rozpocząć własną hodowlę mogą dowiedzieć się, jakie wyposażenie zakupić, aby zapewnić jak najlepsze warunki, jak rozmnażać zwierzęta.

Giełda Zwierząt Egzotycznych EXOTICA odbędzie się w budynku NOT mieszącym się przy ulicy Piłsudskiego 74 we Wrocławiu w niedzielę, 17 grudnia 2017 roku. Zapraszamy!

Cennik:

Bilet wstępu na giełdę: 10 zł.

Bilet wstępu na giełdę dla studentów za okazaniem ważnej legitymacji: 5 zł.

Bilet wstępu na giełdę dla dzieci do 10. roku życia: 2 zł.

Bilet wstępu na giełdę dla dzieci poniżej 5. roku życia: za darmo.

Budynek NOT

Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław