Już piątek, weekend się rozpoczyna. Po raz kolejny przedstawiamy krótką listę tego, co można robić w tym czasie we Wrocławiu. Jak zawsze wybór jest krótki i subiektywny, Wrocław na weekend oferuje tyle atrakcji, że ciężko być wszędzie. 

Atrakcje na weekend we Wrocławiu

Piątek 20 marca

Wystawa malarstwa Zdzisława Beksińskiego w CK Zamek

Jeszcze tylko do końca weekendu można oglądać wystawę prac Zdzisława Beksińskiego. Wystawa przeznaczona jest dla osób od 16 roku życia, bilety po 3 i 6 złotych. W piątek czynna od 8 do 22, w sobotę i niedzielę od 10 do 22.

Sobota 21 marca

Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa – wrocławscy Ulicożercy

Jedzenie prosto z ulicy podbije w ten weekend Wrocław. Przez cały dzień będzie można spróbować jedzenia z wielu stanowisk, będzie także kilka okazji do napicia się naprawdę zacnego piwa, pochodzącego z małych browarów, m.in. Pinty, Czarnego Kota czy Birbanta.

Targ Staroci pod Iglicą

W ten weekend będzie można również nabyć ciekawe i piękne stare przedmioty. Pod Iglicą przed Halą Stulecia wystawiają się sprzedawcy w godzinach 8 – 16. Targ odbywa się również w niedzielę, w tych samych godzinach.

Niedziela 22 marca

63. Wrocławska giełda i wystawa Minerałów, Skamieniałości i Wyrobów Jubilerskich

W tę niedzielę w Hali Stulecia odbędzie się święto miłośników minerałów i wyrobów z nich pochodzących. Od 10 do 18 będzie można oglądać, podziwiać i kupować. Wstęp 8 złotych, bilet ulgowy 5 złotych.