Kolejny weekend przed nami, znów mamy kilka propozycji. Wrocław nie pozwala się nudzić. Wydarzeń jak zwykle mnóstwo, wybraliśmy zaledwie kilka z nich, naszych zdaniem najciekawszych. 

Atrakcje na weekend we Wrocławiu

Piątek 13 marca

Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower

Już od czwartku w Sky Tower odbywa się giełda starych przedmiotów. Miłośnicy staroci mogą próbować odnaleźć prawdziwe perełki. Giełda trwa od 9 do 21, będzie odbywała się także w sobotę. Wstęp wolny.

Spotkanie z Nadią Szagdaj

W piątkowy wieczór o godzinie 18 w Empiku mieszczącym się w Renomie, odbędzie się spotkanie autorskie wrocławskiej twórczyni retro kryminałów, Nadią Szagdaj. Pisarka promuje swoją najnowszą książkę z cyklu o Klarze Schulz, zatytułowaną „Grande finale”.

Sobota 14 marca

Wrocław Motorcycle Show

Już po raz piąty we Wrocławiu gości impreza, na której nie może zabraknąć żadnego miłośnika jazdy na dwóch kółkach. Organizatorzy na pewno nie pozwolą się nikomu nudzić. Będzie można obejrzeć nowe motocykle, pokazy akrobacji, a także honorowo oddać krew. Imprezie będzie towarzyszyła edycja Wrocław Off Road Show, koncentrująca się na samochodach terenowych. Szczegółowy harmonogram imprezy można poznać odwiedzając oficjalną stronę wydarzenia. Impreza odbywa się w sobotę i niedzielę.

Niedziela 15 marca

Wrocławski Bazar Smakoszy

Wrocław od pewnego już czasu posiada miejsce spotkań wszystkich miłośników dobrego jedzenia. W tę niedzielę między 10.00 a 16.00 w Browarze Mieszczańskim kolejny raz będzie szansa na zakupy zdrowego, ekologicznego jedzenia i odkrywania nowych smaków.

Pokaz filmu „Dziewczyna z szafy”

Wrocław ma także swoich twórców filmowych. Jednym z nich jest Bodo Kox, którego film „Dziewczyna z szafy” będzie można obejrzeć w pubie Włodkowica 21 o godzinie 19. Po projekcji spotkanie z odtwórcą głównej roli – Wojciechem Mecwaldowskim. Wstęp 10 złotych.