Wrocławska firma WINS dostarcza na rynek innowacyjne, kompleksowe oprogramowanie i usługi ułatwiające prowadzenie firmy. Głównym celem oprogramowania i usług firmy WINS jest minimalizacja nakładu obowiązków, jakie spoczywają na właścicielach i pracownikach firm.

WINS

Dzięki produktom WINS wiele spraw związanych z księgowością, czy też administracją firmy można załatwić drogą elektroniczną. Produkty i usługi marki WINS uznawane są za innowacyjne, ponieważ cechują się one ponadprzeciętną funkcjonalnością oraz intuicyjną obsługą. Niewątpliwym plusem jest również korzystna cena. Właśnie, dlatego jest to rozwiązanie nie tylko dla dużych, ale również małych firm. Oprogramowanie dostarczane jest w modelu SaaS (ang. Software as a Service). W tym modelu można kupić programy przez internet w formie abonamentowej.

WFirma – nowoczesna księgowość online

Flagowym produktem WINS jest księgowość online, czyli WFirma.  Księgowość online to zestaw narzędzi, które są niezbędne do prowadzenia firmy. Wybierając księgowość internetową od wFirma, przedsiębiorca zyskuje mobilne narzędzia w postaci programów, ale także merytoryczne wsparcie ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń, księgowości, podatków, prawa pracy.

Zalety księgowości online od WFirma

Decydując się na księgowość online od WFirma, uzyskasz szeroki wachlarz narzędzi przydatnych przy prowadzeniu firmy. Wszystkie narzędzia wFirma, są mobilne, dzięki czemu możesz zarządzać i prowadzić firmę z dowolnego miejsca.

  • Program do faktur, który umożliwia wystawianie faktur w kilku językach.
  • Księgowość do VAT i PIT.
  • CRM to program do zarzadzania relacjami z klientami.
  • Środki trwałe, zarządzanie środkami trwałymi.
  • Moduły kasa/bank, które zapewniają kontrolę płatności, generowanie dokumentów kasowych, integracje z e- bankowością.
  • Analizy to możliwość analizowania przychodów i rozchodów.
  • System magazynowy, który jest powiązany z programem do faktur.
  • Kadry i płace, czyli zintegrowany system rozliczający pracowników.

Aktualizacje oprogramowania w cenie

Ciągłe zmiany w przepisach podatkowych, wymagają stałego aktualizowania i dostosowywania oprogramowania. W wielu przypadkach standardowe, desktopowe oprogramowanie wymaga płatnych aktualizacji, które bywają drogie. W przypadku oprogramowania dostarczonego przez WINS nie ma takiej potrzeby. Firma dba o to by dostarczane produkty były zgodne z aktualnymi przepisami i nie pobiera za do dodatkowych opłat.

 

Bezpieczeństwo danych

Obowiązkiem przedsiębiorców jest zadbanie o bezpieczeństwo danych, które jest kosztowne. Korzystając z produktów WINS nie stanowi to problemu, ponieważ firma korzysta z zabezpieczonych serwerów oraz posiada wdrożoną politykę bezpieczeństwa danych. Elektroniczny obieg dokumentów jest w pełni bezpieczny, ponieważ serwer jest chroniony zaawansowanymi zabezpieczeniami.

Niski koszt księgowości WFirma – od 35 zł miesięcznie

Księgowość online w WFirma w cenie 35 zł/30 dni daje możliwość korzystania z szerokiej gamy narzędzi, które zostały wymienione w zaletach z wyłączeniem kard i płac oraz magazynu. Gdy zdecydujemy się na wszystkie opcje, kwota miesięczna wzrasta zaledwie do 95 zł.

Tradycyjna księgowość w porównaniu z księgowością online nie jest już tak korzystna. Biura rachunkowe, które oferują tanie księgowanie nie zawsze działają profesjonalnie. Profesjonalne biuro rachunkowe musi ponosić znaczne koszty związane z aktualizacjami oprogramowania oraz inwestować w podnoszenie kompetencji pracowników. Niestety, ale często zdarza się, że tanie biura rachunkowe popełniają błędy, gdy dokumentacja np. jest sprawdzana przez jedną osobę. W profesjonalnym biurze rachunkowym dokumentacja jest sprawdzana przez dwie osoby młodszą księgową i księgową, która odpowiada za prawidłowe rozliczenie klienta. Bywa, że małe biura rachunkowe tnąc koszta po prostu ryzykują naszymi finansami.

Doświadczenie i wiedza pracowników poparta faktami!

Pracownicy WINS dzielą się wiedzą, nie tylko w bezpośrednim kontakcie z klientami. WINS jest właścicielem portali Poradnik Przedsiębiorcy i Poradnik Pracownika na łamach, których specjaliści pracujący, na co dzień w WINS dzielą się wiedzą. Oba portale znajdują się w czołówce portali branżowych dla przedsiębiorców i pracowników. Należy także wspomnieć, iż specjaliści z WINS, reprezentujący różne dziedziny, piszą artkuły na innych portalach będących liderami w swej klasie, np. rzeczpospolita.pl, bankier.pl, money.pl, infor.pl.

 

Inne produkty WINS

Platforma do prowadzenia biur rachunkowych

Kolejnym godnym polecenia produktem marki WINS jest MojeBiuro24, które jest doskonałym systemem do prowadzenia biur rachunkowych online. Oprogramowanie Moje Biuro zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do funkcjonowania biura. Tak jak WFirma, MojeBiuro jest sprzedawane w systemie SaaS. To doskonała alternatywa dla biur rachunkowych, które szukają nowoczesnych i bezpiecznych rozwiązań w dobrej cenie.

Biuro rachunkowe online – EIDO

Biuro rachunkowe online EIDO, czyli wirtualne biuro rachunkowe, które od ponad 25 lat wspiera przedsiębiorców z całej Polski. Zyskujemy pomoc wyspecjalizowanego opiekuna. Dostęp do wprowadzonych danych mamy przez całą dobę. Jest to opcja komfortowa, a zarazem bezproblemowa. Biuro rachunkowe EIDO oferuje nie tylko księgowość online, ale także prowadzenie kadr i płac oraz doradztwo.

Darmowy sklep online – Pasejo

Pasejo to projekt, który umożliwia bezpłatne założenie sklepu internetowego. Dzięki Pasejo można wystartować na rynku e-commerce bez ponoszenia kosztów. Ta nowoczesna platforma odpowiada aktualnym wymogą rynku e-commerce. Jest w pełni zintegrowana z systemem do fakturowania oraz innymi produktami WINS.

Szukasz wykonawcy? A może chcesz się zareklamować – Taelo

Taelo Łączy ono pracowników oraz pracodawców z całej Polski. Dzięki temu możliwe jest znalezienie niezależnego eksperta z interesującej nas dziedziny. Możemy znaleźć m.in. osoby zajmujące się tworzeniem treści promocyjnych, czy też wizytówek reklamowych.