Najciekawsze wrocławskie wydarzenia w czerwcu mają do zaoferowania wiele atrakcji, dla każdego! Niezależnie czy jesteś fanem dobrego jedzenia, czy stronisz od obżarstwa, a Twoją pasją jest bieganie i aktywne spędzenie czasu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Mistrzostwa w jedzeniu mega ostrych burgerów na czas

Na kulinarne, piekielne wyzwanie zapraszają Was Pobite Gary Bistro. Impreza odbędzie się w Dzień Dziecka o godzinie 18 (zapisy rozpoczynają się od 17). Wpisowe to jedyne 20 zł, a radość z kulturalnego spożycia posiłku gwarantowana! Na zjedzenie piekielnie ostrego burgera przeznaczone jest 7 minut, a zwycięzca zgarnie bon o wartości 300 zł! Jeśli jesteś burgerożercą, a Twoja szczęka otwiera się jak paszcza węża, przyjdź i spróbuj swojego szczęścia. Na pewno wyjdziesz z pełnym brzuchem i wesołym doświadczeniem!

Filmowa Europa Na Widelcu

Kino Nowe Horyzonty zainspirowane dobrym smakiem stworzyło trzydniowe wydarzenie kulinarne. Filmowa Europa Na Widelcu rozpoczyna się w piątek, 2 czerwca, a imprezę otwierać będzie Robert Makłowicz. Wydarzenie potrwa do niedzieli, a na uczestników czekają nie tylko doskonałe filmy związane z jedzeniem, ale również przekąski inspirowane danym filmem.

Back To The 80’s

Klub Liverpool zaprasza na imprezę inspirowaną latami 80-tymi. Jeśli tęsknisz za dawnymi hitami Madonny, Cher, Michaela Jacksona i Depeche Mode, jeśli lubisz ruszać bioderkami, a tańczenie w parze nie jest Ci obce, to ta impreza na pewno porwie Cię w rytm disco. Liverpool zaprasza na nią 3 czerwca o godzinie 19. Wejście kosztuje 5 zł.

PKO Nocny Półmaraton

17 czerwca o godzinie 22 rozpocznie się wrocławski nocny półmaraton, który w tym roku przyciągnie ok 11 tysięcy zawodników z prawie 30 krajów! W tym roku organizatorzy postawili na filmowe atrakcje dodatkowe. Na zawodników na trasie czeka muzyka filmowa, a w pobliżu Stadionu Olimpijskiego będzie przygotowane kino plenerowe, wyświetlające filmy związane z bieganiem. Choć ruch w godzinach 21-2 będzie utrudniony, warto wyjść na ulicę i dopingować walczących z własnymi słabościami biegaczy.

Wrocławskie Święto Rowerzysty

To wydarzenie potrawa kilka dni jednak najważniejszym dniem będzie 11 czerwca, kiedy to odbędzie się Wielki Peleton, który wyruszy z placu Nowy Targ i dotrze do Parku Stanisława Tołpy. W tamtym roku peleton zgromadził prawie 5 tys. rowerzystów! Impreza ma na celu zwrócenie uwagi na prawa rowerzystów oraz zaznaczenie, że we Wrocławiu, choć rowerzyści mają się coraz lepiej, nadal trzeba wiele poprawić.

Warsztaty z Rebelmebel w Przestrzeni

Jeśli masz gdzieś na strychu stary mebel, który chciałbyś wyremontować, możesz zrobić to na warsztatach renowacji mebli. Warsztaty odbywają się w dniach 5-6 czerwiec w Przestrzeni i kosztują 260 zł. Warsztaty prowadzi RebelMebel – zajmują się renowacją starych mebli i przywracają im nowe życie. W ciągu dwóch dni nie tylko nauczysz się czegoś zupełnie nowego, ale również spotkasz ciekawych ludzi, którzy będą Cię motywować do działania!