Rynek zakładów bukmacherskich w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. W 2018 roku Ministerstwo Finansów wydało licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych siedmiu nowym bukmacherom – otrzymali ją m.in. BetFan i eWinner, a w 2019 trzem kolejnym – OKbet, Noblebet i BestBet. Obecnie już 16 firm posiada zezwolenie na działalność bukmacherską online, ale czy wszystkie zasługują na uwagę graczy?

Liderzy na rynku zakładów wzajemnych

BetFan – silna konkurencja dla najlepszych bukmacherów

 

Po wejściu w życie ustawy hazardowej w kwietniu 2017 roku, wielu bukmacherów zakończyło swoją działalność na rynku zakładów wzajemnych. Nowym regulacjom sprostali jedynie Totolotek, Fortuna, STS, Milenium, forBET, LV BET i eTOTO, jednak to wąskie grono szybko zaczęło się poszerzać.

Liderzy na rynku zakładów wzajemnych

W internetowych rankingach wciąż królują ci sami bukmacherzy, zmienia się tylko ich pozycja. Na podium wymieniają się Totolotek, Fortuna, eTOTO i LV BET. Te firmy bukmacherskie są już szeroko znane na rynku, mają lojalne grono graczy i ciągle się rozwijają. Typerzy, decydujący się na współpracę z jednym z tych bukmacherów mogą liczyć na bogate bonusy powitalne i na start, wysokie kursy i dobrą obsługę klienta. Duża konkurencja na rynku sprawia, że bukmacherzy nie tylko rozszerzają swoją ofertę, ale też ciągle pracują nad udoskonalaniem swoich stron internetowych, tak, aby błędy zdarzały się jak najrzadziej. Niezależnie od tego, który z tych bukmacherów stanie się obiektem zainteresowania nowego gracza, może on liczyć na dużą dawkę dobrej zabawy, połączonej z legalnym i bezpiecznym obstawianiem.

BetFan – silna konkurencja dla najlepszych bukmacherów

BetFan to obecnie najmłodszy bukmacher na rynku zakładów wzajemnych. Swoją działalność rozpoczął w kwietniu 2019, jednak już w pierwszych tygodniach zyskał wiele pozytywnych opinii. Według danych ze strony bukmachera, gracze mogą obstawiać wyniki w około 1,5 mln zdarzeń miesięcznie! Chociaż oferta sportów nie jest jeszcze tak bogata jak u konkurencji z czołówki rankingów online, to BetFan przyciąga nowych typerów rozbudowaną ofertą bonusów na start, w których można wygrać łącznie dodatkowo do 3 tys. zł, oraz możliwością obstawiania zdarzeń z dziedzin niezwiązanych ze sportem, a dotyczących m.in. polityki, mediów, show-biznesu, ekonomii, a nawet pogody! Bukmacher stawia na nowoczesność, połączoną z wysokim profesjonalizmem usług, co jest efektem dużego doświadczenia prezesa zarządu spółki Piotra Sienkiewicza. Wszystkie te elementy wskazują, że BetFan to silna konkurencja dla dotychczasowych „wyjadaczy”.

Materiał zewnętrzny